1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polska

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SoTeR, Sierpień 2, 2009.

1. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Witam!
    Jest taka możliwość że niektórzy amerykanie nie wiedzą nic o Polsce ?:confused::confused: bo mnie sie kiedyś na xboxlive zapytał koleś co to jest polska, a ja mu odpisałem że kraj .

2. Lotnik421 Xbox One

3. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No jest mozliwe :p, bywa i tak, choc zeby nie znac polski trzeba byc debilem bo to nie taki maly kraj.

4. karpiu91

karpiu91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiedz mi gdzie leży Andora i co to jest republika Naddniestrzańska. Jak już znajdziesz w google bedziesz miał pogląd jakie wyobrażenia mają amerykanie o Polsce...bo skala jest podobna.

6. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    YouTube - To Europa nie jest krajem? SUB-PL

Ja nie wiem po co oni woogle do szkoły chodzą :DD.
    Mój kuzyn w Polsce był w 1 klasie podstawówki. Poleciał do Stanów i był w 3 klasie (dawne dzieje) :eek:. To oni w 3 klasie sie dopiero zaczynają literków i cyferków uczyć :confused:?

7. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kim jest Fidel Castro - Piosenkarzem hahahaha to mnie zabilo, Bliski wschod tylko znaja hehe :p. Tam jest wazna: Chemia...Ekonomia, wali ich Geografia czy geometria.
    "Kraj zaczynajacy sie na U ------jaki, blondyna mysli jaki kurde jaki?? a Co powiesz na ten United States of America??" hahahahah
    Nie moge ale polewka...Z jakiego kraju jest KFC - Nie wiem - A co znaczy ten skrot? - Kentucky... lollllllllllllll
    Star Wars jest oparty na prawdziwej historii? - Prawda czy Falsz? - True LOL hahahaha

8. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    ja tego nie ogarniam skąd mają takie dobre samochody i technike . chyba z japonii ukradli ... bo rozumu i wiedzy na najprostrze pytania to mogli by sie od bobasa uczyć (-.-)"

9. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Geografia nie jest potrzebna do budowania samochodów/elektroniki- masz tu system nauczania w USA w pigułce.

10. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokladnie . Sam korzystam z podobnego systemu nauczania ( nie polski ). I powiadam wam ,ze polskie szkolnictwo to dno:whistle:Na szczescie mamy dużo zdolnej młodzieży i możemy to nadrobic . A tak na prawde to po co Amerykanowi wiedza na temat Polski ?

11. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  12. Voodoo199

Voodoo199 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Bo po co komu widzieć gdzie znajduje się taki smierdzacy kraj jak polska ? Niech ten kto nie wie co to polska i nigdy tu nie był, niech się cieszy ze nie musi się babrać w takim kraju z gówna budowanym.

13. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Jak ci sie ku... nie podoba to won do innego kraju :mad::mad::mad:

14. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Racja jak coś ci się nie podoba to na co czekasz?! Jedz do USA i tam przekonaj jakie jest życie, lub jedz do państw afrykańskich i zobaczysz że w Polsce nie są aż tak złe warunki.....

15. Voodoo199

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    huh ;d piszecie mi jakbym miał z 17 lat. Jak koledzy dorośniecie i bedziecie mieć swoją firme, albo bedziecie u kogoś pracować to zobaczycie czy polska to taki świetny kraj :)

16. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  17. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Czy ktoś tu napisał, że Polska to świetny kraj? Żaden kraj nie jest świetny, tylko porównaj nasze warunki w Polsce do warunków biedniejszych państw to wtedy się przekonasz że nie masz aż tak złych warunków....

18. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    ooo jakis biznesmen sie znalazl!!
    czlowieku masz rodzine, firme lub pracujesz i ci tu nie pasuje to jedziesz do holandii lub anglii i zapominasz o polsce!!!
    a wracajac do tematu to nie wiedzialem ze poland jest na wyspie i na boso kazdy tam chodzi;) tez pare rzeczy w polsce mi sie nie podoba ale nie jest najgorzej:D

19. SoTeR

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Brak mi słów :mad::mad::mad:

20. ogrodnik10

ogrodnik10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam pizzerie na podkarpaciu otwartą 10 godz dziennie (również w weekendy) i jakoś wyrabiam, na co chce na to mi starcza, niedawno kupiłem sobie nawet suzuki gsxr 600 więc o co tobie właściwie chodzi kolego voodoo199? W polsce własny biznes to bardzo opłacalna praca zwłaszcza, fakt że trzeba się orobić:)

21. Voodoo199

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nsa
    Ja nie mówię, że mi nie wystarcza pieniędzy, bo akurat ja jestem w takiej sytuacji ze mam pieniądze, ale widze co się dzieje w tym kraju. Jeśli dochód na osobe wynosi powyżej 500iluś tam złotych to powiedzmy matka z dzieckiem nie dostaje jakiegoś zasiłku, pracownik któremu się płaci powiedzmy 1500 zł naprawde pracodawce kosztuje ponad 2tys zł.Przecięty pracownik pracuje 2-4 miesiące tylko na państwo. Podatki są kosmiczne, a nic sie nie poprawia, wciąż w rządzie płaczą ze deficyt, ze dziura budżetowa ze nie ma pieniędzy na drogi i ble ble ble... a jednak w innych krajach pieniądze się znajdują...

Wczytywanie...

Poleć forum