1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski Indiana Jones wygląda dobrze! Galeria z Deadfall Adventures

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TigraTeam, Sierpień 30, 2013.

1. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Twórcy Deadfall Adventures postanowili przypomnieć nam o swoim najnowszym projekcie i wrzucili do Sieci mnóstwo nowych zdjęć. Zamieszczone obrazki przedstawiają piękne lokacje, oponentów oraz pokazują kilka ujęć z rozgrywki.

Jestem pewien, że twórcy posiadają dwie duże inspiracje – przygody Indiana Jonesa oraz historia Nathana Drake'a, ale to dobrze... Jak już brać przykład to od najlepszych! Miło dla oka wyglądają lokacje, które oddają specyficzny klimat produkcji – ciemne i przerażające grobowce mogą nas uwieść oprawą.

Projekt polskiego studia The Farm 51 wygląda dobrze! Szkoda tylko, że tak rzadko możemy zobaczyć nowe materiały z tej gry. Chętnie zobaczyłbym nowy zwiastun lub większy fragment z rozgrywki, bo choć zdjęcia prezentują się odpowiednio, to jednak istotne, aby gra także w ruchu prezentowała należyty poziom.

Deadfall Adventures pojawi się na rynku 27 września na Xboxa360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    zazwyczaj gry polskiej roboty są źle zoptymalizowane (nie mówię o CDprojekt RED) i boje się że w tym przypadku też tak będzie ;\ mam nadzieje że nie i trzymam kciuki bo lubię takie klimaty.

4. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    loool uwielbiam indiane jones :D moze gierka bedzie spoko :D trzymam kciuki i moze kupie:D

5. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zapowiada sie super byle nie wyszla klapa z tego bo klimat mega klimatowo zabojczy ; )

6. Camilo

Camilo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Fajne fajne. Oglądałem już gameplay z tego kawał czasu temu a la play-games. Podoba mi się dosyć ciekawe :)

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

7. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bardzo dobrze, że gra powstaje brakuje tego typu gier na rynku miejmy nadzieje, że weźmie przykład z najnowszego TR i powstanie równie dobra gra o podobnym klimacie :distracted:

Wczytywanie...

Poleć forum