1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski Live - dyskusja!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mosakPL, Czerwiec 8, 2010.

1. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Cześć, jako, że zbliżają się targi E3, postanowiłem założyć ten temat. Możecie tu wyrazić swoją opinie na temat Polskiego Xbox Live. Jeżeli ktoś nie ma ochoty dyskutować, uważa, że dyskusja jest zbędna to niech zachowa to dla siebie :rolleyes:

To ja zacznę:

Wg mnie XBL PL zostanie uruchomione, użytkownik forum max911 był na nieoficjalnym spotkaniu z jakimś pracownikiem Microsoft i wszyskto opisał w temacie >>> http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/bedzie-live-w-polsce-55171.html <<<.
    Powstała strona WeWantLive >>> WeWantLive - co dalej? | We Want LIVE <<<, przygotowali List do Microsoftu, i jeszcze jakieś 2 papierki. Lecz to, że Live zostanie zapowiedziane, wcale nie znaczy, że będzie w tym roku. To było moje zdanie. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vitos255

vitos255 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w Polsce bardzo by się przydał nie bedzie problemów z zakupem Live'a według mnie powinni zrobić

4. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Powinni, tylko, że obiecują to już kilka dobrych lat. Ale ja jestem dobrej myśli...

5. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja uważam ,że polskiego XBL nie wprowadzą bo mało jest w Polsce konsol i w większości są przerobione ,do tego dochodzi słaba dystrybucja gier i akcesoriów gdzie w dużej mierze jest to wina lichwiarstwa ,a po drugie nikt już na świecie nie lubi Polaków delikatnie mówiąc.

6. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A niby po co miałby być xbl pl skoro znaczna większość konsol jest przerobiona. Dodatkowo fala banów wymiotła większość z xbl. Wystarczy poprzeglądać forum. Wg mnie 70-80% jedzie na nielegalu. I tak jak koś chce mieć gierki po 5zł albo 20zł z bazaru kupi xa. Jest jeszcze taka kwesta, że m$ ma polaków w d..... Jeśli chcecie poczuć się jak prawdziwy szanowany gracz to trzeba kupić PS3 i płacić 200zł za gierkę. Ja też przymierzam się do wgrania LT na konsolę. A po premierze GT5 przechodzę na PS3.

7. Stifleer

Stifleer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    I dobrze! Niech ma nas m$ gdzieś! Tak ma zostać! Przerabiamy, łamiemy prawo, i nie zrobią nam PL XBL! Przerabiajcie dalej, to się nie doczekacie.

8. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Ten news z tym spotkaniem to może być prawda, ale to co tam wcisnął na to mi nie wygląda. Już wyraziłem swoja opinię. Nie wiem po co dyskutujemy. Tydzień sobie poczekasz, a się dowiesz.

9. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Polacy mogą kupić ipoda ale z itunes już nie mogą korzystać :p

10. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może wreszcie będzie (lub nie :) ).

11. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ale pomyslcie - na co wam PL Live? Że znikną napisy "usługa xbox live nie jest dostepna w polsce"? Czy może po to aby urażone ego polaków("bo hamburgery mają to czemu my nie mamy przeciez nie ejstesmy gorsi")? Moim zdaniem to 2.
    Ja osobiście leje czy Live będzie Polskie czy nie bo i tak bd podłączał się do US/UK. Tam mam gwarancje świeżosci newsów, dem, dlc itp.

12. piter1986

piter1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja chciałbym polskiego Live przede wszystkim ze względu na zniesienie blokady regionalnej , ciekawi mnie też cena Golda proponowana na polski rynek

13. Milan65

Milan65 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bartosyzce
    No i mamy wreszcie polski XBL:D

Wczytywanie...

Poleć forum