1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski Live, punkty, migracja i inne kwestie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hostis, Luty 2, 2011.

1. Hostis

Hostis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    swego czasu postanowiłem migrować swoje konto na Polskiego Live, podkusiły mnie darmowe MSP. Dostałem. wydałem tylko problem bo wychodzi Torchlight na XBLA a ja już punktów nie mam. Punkty oferowane przez oficjalna stronę są strasznie drogie, a zdrapki podobno nie działają na Polskim Live to prawda? Przeglądając ofertę jednego sklepu ( XBOX Live 4200 Punkty Microsoft Points ) zwróciłem uwagę na ostatnie zdanie: "Punkty działają na wszystkich kontach europejskich (w tym polskich)." i zastanawiam się czy dobrze rozumiem że chodzi o Polski Live? Może ktoś testował?

Kolejną kwestią jest sama migracja jeśli powyższa oferta nie jest prawdziwa, to powoli zastanawiam się nad założeniem nowego konta, tylko żal mi kupionych gier, zdobytych punktów i golda (choć i tak 2 miechy ekstra straciłem przez migracje na polski live). Czy jest sens w ogóle posiadania 2 kont ? Lub rezygnacji z polskiego i założenie nowego na UK ?

Zastanawiałem się jeszcze czy jest możliwa ponowna migracja na UK ? Tylko pewnie straciłbym i tak gry kupione.

Więc ogólnie zastanawiam się co zrobić. Porzucić obecne konto i założyć nowe ? Czy jednak zdrapki normalnie działają i można żyć (DLC chyba jestem jakoś wstanie ścierpieć)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Pierwsza kwestia msp jako kody działają na polskim live bez problemu (w końcu Ty i ja dostaliśmy kody po migracji i wszystko było ok, na forum jakoś nie widziałem żadnej grandy że zakupione kody nie działają, a nawet gdyby nie działały, to zakładasz drugie konto silver (czy tam free user) na np anglię i tam używasz kodu, kupujesz gre, pobierasz i grasz na swoim gamertagu z dysku.

Migrować można raz na rok, więc o tym zapomnij na razie. Skoro sam przeczytałeś że kody działają i na polskim live to w czym problem? Można jeszcze na allegro kupić konto silver z wpakowanymi już punktami msp, za okazyjną cenę 6000msp za 52zł, co pozwala na zakup 2-3dobrych gier, a potem to robisz jak już wspominałem, po kupnie pobierasz na dysk, odpalasz swój gamertag, i grasz bez problemowo.

Chyba nie ma sensu robić nowe konto na anglię, więc lepiej zostać i "cierpieć" jak to ująłeś, bo ja tego cierpieniem bym nie nazwał, przecież wszystkie kody chodzą okej, i te na msp i te na golda (tylko na trial 48h nie działa)

4. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Gier nie tracisz bo nie sa one na koncie lecz na dysku.

Nie chcesz placic za zdrapki to kup te, co sa na Allegro. Tam 6000mps sa juz za 42zł

Tak, ta zdrapka dziala na polskim Live'ie. Jest jasno napisane ale dobra...

Co do migracji to wez pod uwage, ze nasz Live sie szybko rozwija, a na UK masz tylko wiecej gier na zadanie i bajerow typu Last.fm. To juz twoj wybor.

5. Hostis

Hostis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ogólnie dzięki za szybką.

Ogólnie mi chodziło, o ptk i gold'a. Może rzeczywiście coś źle zapamiętałem że te punkty nie działaja. Ogólnie mój wywód miał się tyczyć tego jak by możliwość kupna punktów nie była możliwa.

Jak jest jeszcze z kwestią DLC?

Wielkie dzięki za odpowiedź.

6. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    DLC tez zapisuje sie na dysku.

7. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Tak, jak mówił przedmówca, ale z DLC jest już trochę gorzej na polskim live bo a) albo ich w ogóle nie ma bo po prostu ich jeszcze (albo wcale) nie dodali lub b) jakieś DLC nie było i nie będzie dostępne na polskim live (przykład, DLC do Assassin's Creed 2, albo jedno z któryśtam dodatków do Red Dead Redemption (ale nie Undead Nightmare ! on jest okej, wszystko ponoć chula), nie jest dostępny bo po prostu nie jest, nie powiedzieli dlaczego, ale dziwne jest to że gra cała jest po angielsku, dodatek też, a my polacy nie możemy kupić jednego dodatku do angielskiej gry :|

Może napisałem to zbyt krytycznie, DLC są i wszystko jest ok, ale nie ma ich tyle co na innych krajach, ofc mówię o starszych tytułach co mają już po kilka lat od wydania, bo na szczęście nowe DLC do nowych gier wychodzą w bardzo podobnym czasie co w USA cz UK i jest wszystko ok : )

Wczytywanie...

Poleć forum