1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski Live - pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mayk3l, Wrzesień 1, 2010.

1. Mayk3l

Mayk3l Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak wiecie zaniedługo wchodzi XLive dla polaków.

Tu nasuwają mi się pytania:

Jeśli mam konto zarejestrowane jako zagraniczne to czy będę musiał zrobić nowe, żeby korzystać z polskiego Xbox Live ?

Czy jeśli do tej pory korzystałem z Xlive to czy mogę mieć problemy jeśli będę chciał jechać na polskich zdrapkach ??

I jeszcze jedno pytanie: jaką posiadacie szybkość internetu i jakie macie pingi grając przez xboxa ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sawatari

Sawatari Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ludzie z microsoftu pracują nad tym aby była możliwość migracji kont :)

4. SworSky1995

SworSky1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Microsoft poinformował, że prowadzi prace nad umożliwieniem migracji kont (masz konto na UK, gdy Live wejdzie do Polski będziesz mógł zmienić kraj na Polskę bezpłatnie).
    2. Nie ma problemu.
    3. Tu nie pomogę, bo jeszcze nie grałem Online.

5. eSKaeN

eSKaeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lębork
    Neostrada 1Mb/s. Nie mam żadnych problemów z lagami podczas gier (BC2, Tekken 6 i kilka innych gier) i rozmów na 8 osób w XBL Party.

Wczytywanie...

Poleć forum