1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski Risen tylko w wersji kinowej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Do światowej premiery cRPG Risen pozostały jeszcze nieco ponad dwa miesiące. Przygotowując się do wydania gry na polskim rynku, rodzimy dystrybutor produktu, Cenega Poland, ujawnił dziś pierwsze informacje na temat debiutu najnowszego dziecka zespołu Piranha Bytes nad Wisłą.

Posiadacze pecetów otrzymają następcę serii Gothic w polskiej, kinowej wersji językowej, w cenie 139,99 zł. Edycja na Xboksa 360 trafi do użytkowników w oryginale – po angielsku, najprawdopodobniej równocześnie z międzynarodową premierą, 2 października. Powyższa sytuacja może być nowa dla graczy, bo dotychczas produkcje z serii Gothic, wydawane przez CD Projekt, były zawsze całkowicie lokalizowane.

W ramach umilenia sobie oczekiwań na Risen fani cRPG mogą posłuchać fragmentów ścieżki dźwiękowej, skomponowanej przez Kaia Rosenkranza, której fragmenty udostępniono na oficjalnej stronie gry. W ostatnim czasie witryna jest również aktualizowana o opisy przeciwników, z którymi przyjdzie się zmierzyć głównemu bohaterowi. Każda z charakterystyk opatrzona jest krótkim materiałem wideo.

Nowe utwory z Risen

Polski Risen tylko w wersji kinowej | Wiadomoœć 2009-07-24 15:00:11 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. Komariu

Komariu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Szkoda że na naszą konsole nie będzie polskiej wersji językowej :/

4. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No szkoda że nie będzie gry po Polsku na X360 lubie gry cRPG(zwłaszcza w Polskiej wersji Językowej)... Ale zaczołem się przyzwyczajać że takie same gry ale na PC są w Polskiej wersji Językowej a na konsole X360 i PS3 są po Angielsku... Gdzie sprawiedliwość bo bardzo dużo gier na PC wychodzi w Polskiej wersji Językowej a na konsole jest tego mała garstka...

5. 1904

1904 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Braeslau ;)
    akcja będzie jak z call of juarez...

6. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Szkoda, że nie będzie polsiej wersji językowej na Xboxa. Najpierw chciałem na Xboxie przejść, a potem na PC, ale jak nie ma polskiej wersji to sam już nie wiem. Pewnie najpierw na PC zaczne grać :(.

7. sebool12

sebool12 Guest

Jak napisał 1904 będzie to samo co z Call of Juarez ;/, jak zwykle będzie pewnie jak z burnoutem - PC-PL, PS3-PL, X360-Eng...

8. korba-dawid

korba-dawid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Korne ( koło Kościerzyny )
    Jak to przeczytałem to się popłakałem. :( a w myślach why ? why ? why ?
    ale mi sprawiedliwość na x'a będzie 2x droższe i jescze po eng. ?? A tak bardzo chciałem sobie pograć w to a orłem w angielskim to ja nie jestem cóż trudno w końcu zostały jeszcze 2 miesiące na perfekcyjną naukę języka i zostaje mi jeszcze tylko głęboko wierzyć że Gothic 4 ( bądz jak kto woli Arcania : A Gothic Tale ) Będzie po Polsku oh... Marzenia

A tz $TymonPRO narobiłeś mi takiej nadziei tym tytułem ,,Polski Risen tylko w wersji kinowej" Oh... ty bój sie boga

( jakby ktoś nie zauważył jestem wielkim fanem Gothica :D )

9. funuman

funuman Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    cRPG szczerze mówiąc po angielsku jak dla mnie to trochę kicha, no cóż szkoda..

10. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    Mi to tam w sumie wszystko jedno czy po angielsku czy po polsku, i tak zagram. Szkoda tylko że nie ma pełnej polonizacji na PC jak z Gothicami, strasznie podobały mi się tam polskie głosy.

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jak dziś przeczytałem o tym na stronie o Risen to się wkur*&@em! Czekam dość długo na tą grę i postanowiłem, że będę w nią grać na klocku zamiast ulepszać kompa. Niestety ;/ Po tym newsie chyba jej nie przejdę... Miałem nadzieję na polski dubbing, ew. napisy.
    Jestem fanem Gothica (oprócz 3 części :D) i grało się bajecznie w polskimi głosami. Mam nadzieję, że mnie nie zawiodą i wydadzą 4 część z polskim dubbingiem jak poprzednie części.
    Co do Risena to teraz sam nie wiem czy w niego zagram ;/ Kompa musiałbym ulepszyć, bo na x'ie nie będę miał sensu grać bo nie jestem orłem z ang. Może jednak uda się graczom spolszczyć grę (chodzi mi o zamianę tych plików z tekstami) :)

EDIT: Powstała petycja do Cenegi w sprawie polonizacji gry na x'a! Bardzo proszę (oraz wszyscy fani tej gry) wszystkich o podpisanie się pod nią!
    !!! Petycja !!!

Pozdrawiam, góry THX!

12. lordostros

lordostros Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sierpc
    Świetna sprawa z tą petycją, mam nadzieję, że wystarczająco dużo osób się na niej wpisze, aby przekonać Cenegę.
    PS. Już kilka głąbów musiało się oczywiście podpisać w petycji na NIE, pewnie tylko po to, by zrobić innym na złość...

13. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    ta tylko zobacz argumenty tych na "nie "- żenada

14. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Dokładnie. W jednym koleś napisał: Xbox to szit... i to jest argument? ;/

15. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    A ta gra będzie dostępna z polskimi napisami czy nie?

16. korba-dawid

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    oczywiście podpisałem mam nadzieję że przejdzie dzięki Skolud za info o tej petycji :D

17. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Ja również podpisany pod petycją .

18. Skolud

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A umiesz czytać? Na PC chcą wydać z polskimi napisami, a na x'a całe po angielsku ;/

19. Shadowriver

Shadowriver Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydawcy łatwiej wydać wiele róznych wersji na PC niż na konsole. Przypominam że gry (i każda jej oddzielna wersja) konsole muszą przejść proces licencjonowania i weryfikacji przez producenta konsoli, czego nie masz na PC :> Dlatego łatwiej i taniej wydać polską grę na PC niż na konsole, a fakt że nie ma nawet dub mówi samo za siebie

20. korba-dawid

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    pamiętajcie że jak podpiszecie to trzeba jeszcze to potwierdzic przez email

21. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Ja też się podpisałem. Trzeba zaciągnąć więcej ludzi do tej akcji.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum