1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski Skyrim.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez yourblood, Maj 1, 2012.

1. yourblood

yourblood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skawina
    Siemka.
    Wczoraj pobrałem sobie, polską wersje Skyrima na x'a od Dog29, sprawdziłem abg'xem i wyszło na koncu sprawdzania "Game partition CRC does not match the verified ini.! ", więc usunąłem, i ściągnąłem z innego źródła tez polską wersję Skyrima, ale wyskoczyło mi to samo, wszystko na zielono ale ten błąd CRC tez jest. Czy to jest normalne w tej wersji polskiej i moge nagrac to na płyte, czy po prostu obie wersje którą ściągnąłem są felerne ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O ile wiem sama gra działa ale nie da się jej zainstalować na dysku. DOG pracował nad rozwiązaniem tego problemu ale póki co ani widu ani słychu.

4. Tieu

Tieu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Zagan, Polska
    Bo to jest 'zmodyfikowana wersja' dlatego Ci błąd wywala :p

5. yourblood

yourblood Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skawina
    Zacząłem ściągać tą wersje od Doga29 finalną, czy mimo błedu że game crc sie nie zgadza, będę mógł nagrać ? Nie chce nagrywać na dysku bo i tak nie mam ihasa.

I czy po ściągnięciu można zrobić coś jeszcze z tą wersją, zeby nie było bugów, i spolszczenie poprawić, czy śmiało odrazu nagrywac ?

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wgraj/cofnij "Topologię" pod odpowiednie LT i nagrywaj. Nie zgadza się suma CRC (z powodu spolszczenia). Gra będzie działała.

Wczytywanie...

Poleć forum