1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski Sniper

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez yaqub, Maj 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Znamy datę premiery, cenę oraz wymagania sprzętowe najnowszego projektu polskiego wydawcy i producenta City Interactive, czyli gry Sniper: Ghost Warrior. Najnowsze dzieło warszawiaków zostanie wydane na pecety i konsole Xbox 360 dokładnie 25 czerwca tego roku i będzie dostępne w bardzo przystępnych cenach. Posiadacze komputerów zapłacą za nią 79,99 zł, a konsol zaledwie 119,99 zł.
    Polski wydawca, odpowiedzialny za wiele budżetowych produkcji na pecety i konsole (Wii, DS), zapewnia, że rodzimi gracze otrzymają Snipera najtaniej. Pod koniec przyszłego miesiąca przekonamy się czy niższa cena tytułu została okupiona jakością. Według zapewnień firmy, w nową grę włożono więcej funduszy niż zwykle, więc nie jest to zwykła „budżetówka”.

W produkcji wcielimy się w snajpera, który wyruszy na misję do Ameryki Południowej. Nasze zadanie będzie standardowe – zmierzymy się z brutalnym reżimem wojskowym. Rozgrywka ma być liniowa, ale oparta na „arenach”, na których będziemy eliminować wrogów według własnego pomysłu. Tytuł wygląda nieźle, bo korzysta z silnika opracowanego przez firmę Techland (Call of Juarez: Więzy krwi).

gry-online.pl

Jak dla mnie tanio. Nie wiem czy nie za tanio.:rolleyes:

2. Lotnik421 Xbox One

3. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    gra mi sie bardzo podoba, ale mam nadzieje, ze bedzie sie w nia grac rownie dobrze, jak sie ja oglada na trailerach.

4. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    Mam nadzieję, że to zdanie o "Rodakach" specjalnie nie wykorzystali :D

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    City Interactive dla mnie najgorsze gry robili

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ja pier*le. Polacy robią grę, a i tak akcje osadzają w Ameryce...
    Oby przynajmniej gra była znośna, dotychczas wszystkie ich gry były... gównem.

7. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Jak chcą to sprzedać na rynkach zagranicznych to przeciez nie zrbią Ci gry w polskich górach, nie?

8. dionizos

dionizos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czemu nie? Niby brzydsze? Od tego jest interpolacja...może tragedii nie będzie..

9. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Będzie to pewnie średniak jakich wiele ale cóż pożyjemy ,zobaczymy.

10. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i super. Nie spodziewam się produkcji na miarę Wiedźmina, jednakże bardzo cieszy mnie fakt, że w naszym kraju rynek cały czas prężnie się rozwija i wierzę, że z roku na rok środowisko polskich graczy będzie mogło się pochwalić coraz to nowymi grami nie odbiegającymi światowym standardom, gdzie wiadomo, że za oceanem budżety porównywalne są z kosztami hollywoodzkich produkcji filmowych.
    Wracając do samej gry. Sniper: GW korzysta z silnika drugiej części Call of Juarez, który osobiście jak najbardziej trafił w moje gusta, co do samej fabuły to w tego typu grach ciężko o pole do popisu.
    Pozostaje poczekać miesiąc i za niewygórowaną cenę nabyć rodzimą produkcję i niczym prawdziwy snajper zaszyć się przed TV na parę ładnych godzin.

buziaczki :)

11. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jestem ciekaw ej produkcji, cena jak na konsole zaskakuje nie powiem... :D

12. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Wszyscy mówią , że skoro robi to polski koncern to będzie to shit , ale nic nie wiadomo. Mogą nas zaskoczyć czymś nowym. Dotychczas sprzedawali gry w kioskach za 9,99zł może postanowili osiągnąć coś więcej ... kto wie. Gra może być całkiem przystępna , ale na bank nie będzie to badziewie pokroju Avatar: TLA : TBE ;)

Jestem ciekawy jaka będzie sprawa z osiągnięciami w ghost warrior ^_^

13. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Ja chętnie w tą gre zagram, czemu? nie ma dużo gier tego typu. I może to być ich sukces, przełom ponieważ silnik graficzny nie jest zły, gra tego typu rzadko spotykana, ludzie zza granicy chętnie zagrają w taką gre. Po za tym muuulti :D skradanki adrenalina żeby inny Cie nie zauważył to będzie zabawa;>.

14. Maik

Maik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    fajnie by było gdyby dużo ludzi ją kupiło i twórcy tej gry trochę by zarobili kasy na tym :p i zaczęli by z tej kasy robić nowe i coraz lepsze gry POLSKIE :DD

15. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    pomysł na grę może nie jest oryginalny ale ostatnio tego typu produkcji raczej nie było, zobaczymy co wyjdzie bo na trailerze jest całkiem spoko

16. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    czekałem na taką grę. Oby to nie była tandeta ;)!

17. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Także czekam na tą gierke i mam nadzieję, że będzie przynajmniej na poziomie Call of Juarez (ale multi lepsze ;d)
    Martwi mnie tylko liczba misji - jedyne 6
    Choć może misje będą długie, ale wątpię aby 2h jedna?

18. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    Będzie to pewnie taka sama kicha jak SAS Secure Tomorrow. Tamto było oparte na silniku z FEAR i jako tako sie grało, ale to była gra za 5zł więc wiele można było wybaczyć :p

19. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja tam wieżę że im wyjdzie w Polsce mamy dobrych programistów i grafików tylko szkoda że pracują dla zagranicznych firm ale miejmy nadzieję że ta gra osiągnie choć połowę sukcesu wiedźmina to wyjdzie całkiem niezła gra .

20. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    Ja uwielbiam Polskie gry. Adrian Chmielarz i jego dawne działa z Metropolis SH to mistrzostwo Świata. Ale City Interactive to nigdy nie była firma która chciała robić gry aby były, a wyłącznie ktoś ją powołał po to, aby przynosiła zyski. Dlatego ich dewizą było robić, sprzedać dużo, bardzo tanio, i zrobić prawie za darmo, stąd tez ich jakość zawsze przyprawiała o dreszcze. Jako gracz boje sie ich produktów, bo to troche tak jakbyś wiedział że w danym mięsnym jest zawsze stare mięso, a potem kupował tam mimo wszystko wierzać, że może teraz będzie dobre. :)

Mam nadzieję, że moje obawy są bezpodstawne i ktoś jednak troche tam zadba o graczy, a nie zaproponuje kolejnego produktu do supermarketowego koszyczka wszystko za 5zł.

21. macmus

macmus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i co z tego ... i tak będzie piracona :>

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum