1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski xbl i fala banów.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez res17, Sierpień 6, 2010.

1. res17

res17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie . A raczej prośbę o wyrażenie swojego zdania. Od pewnego czasu korci mnie XBL natomiast mam przerobionego klocka (LT 1.1) I tak sobie myślę że wszystkie gry mają dobre obrazy itp to znaczy że można grać ale nagle naszła mnie myśl że wprowadzenie Polskiego live i nie tylko będzie dobrą okazją do fali banów. Czy wy też tak myślicie czy macie jakieś inne zdanie na ten temat? Proszę o jakieś wypowiedzi bardzo mi zależy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    To tak jakbyś się nas pytał czy Apple wypuści Iphone 5 i jakie będzie miał podzespoły.
    Nikt nie wie nic nt. fali banów, a jesli wie to nie powie.
    Spekulowac można, moim zdaniem fala będzie ale raczej związana z corocznym banowaniem, a nie konkretnie z wprowadzeniem usługi XBL w polsce. Niemniej na twoim miejscu bym poczekał do nowego roku, po fali.

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dashboard do Kinect'a ma całkiem wykończyć LT.

5. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co ma fala banów do tego, że wprowadzą xbl w Polsce? Będzie tak samo, a jak będzie fala to będzie na cały świat, a nie na PL ogarnij się człowieku.

6. GonzoPL

GonzoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    fala banow pewnie bedzie w grudniu lub po wyjsciu halo reach bo to najbardziej sprzedajaca sie gra na xboxa wiec miesiac po wyjsciu na rynek tej gry lub jak powoli co rok w grudniu

7. res17

res17 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki panowie za wasze zdania.

Wczytywanie...

Poleć forum