1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polski Xbox Live – problemy z migracją i darmowe punkty MS Points

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrDraiger, Listopad 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Z okazji premiery długo oczekiwanej polskiej wersji Xbox LIVE Microsoft przygotował dla Was dwie niespodzianki i jedną awarię.

O tym, że jak na razie są problemy z migracją kont już pisaliśmy. Jak na razie nadal nie działa to prawidłowo i sugerujemy, żebyście poczekali, aż wszystko zostanie naprawione. I to jest ta wspomniana wcześniej awaria. A niespodzianki? Pierwsza z nich to darmowy hełm husarza który możecie dostać za darmo, jeżeli "doładujesz swoje konto złotym abonamentem usługi Xbox LIVE do 11 stycznia 2011 r.".

Microsoft chce też wynagrodzić swoich dotychczasowych klientów, którzy zdecydują się na migrację, oczywiście gdy będzie ona możliwa. Mogą spodziewać się oni podarunków w postaci doładowań kont Microsoft Points. Jak czytamy w informacji prasowej: "W limitowanym okresie czasu, członkowie Xbox LIVE, którzy posiadają zarejestrowane konto w innym kraju przed dniem 10 listopada 2010 r., otrzymywać będą do 1600 Microsoft Points z chwilą przeniesienia swojego konta do Polski. Oferta ważna jest do dnia 10 stycznia 2011 r.. Kwota 1600 MSP zostanie przyznana osobom posiadającym zagraniczne konto w usłudze Xbox LIVE (utworzone przed 10-tym listopada 2010 r.), które kiedykolwiek wcześniej dokonały zakupów poprzez rynek Xbox LIVE. Osoby posiadające konto zarejestrowane za granicą, które jednak nigdy nie korzystały z zakupów poprzez rynek Xbox LIVE, otrzymają kwotę 800 MSP." Miły gest, prawda?

Liczymy, że problemy z migracją niedługo się skończą i do zobaczenia na LIVE.

Piotr Gnyp

Źródełko od polygamia.pl i tego typa z zaćpanymi oczami i końskim ogonem :D

MrDraiger komentarz: Łał! Jak dla mnie miło z ich strony, w grudniu liva kupię, także i hełm dostanę który kojarzy się z Husarią :D Ale najbardziej mnie cieszy że mogę dostać 800msp, kupię jakieś dlc albo premium themka :D Przeniosę się jak najszybciej, jak tylko naprawią migrację. Eloo :D A i jeszcze jedno, zdaje mi się że można trochę wydymać M$, skoro on ciągle robi to z nami, a mianowicie, przenieść kilka kont (jak macie) do polski i się zgarnie kolejne 800msp na dlcki :) Ja np, gamertaga MrDraiger mam na Anglii i przeniosę do Poloni, i wcześniej założyłem gamertaga na Ameryce, żeby wykorzystać darmowego liva :) A i żeby dzieci nie płakały: nie jest napisane że 800msp czy hełm dostaniecie odrazu, może za miesiąc, dwa, a może w styczniu po zakończeniu tej "promocji"

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu

Bonusowy prezent dla awatara

By uczcić wprowadzenie Xbox LIVE przygotowaliśmy specjalny gadżet dla polskich awatarów – hełm husarza. Jeśli doładujesz swoje konto złotym abonamentem usługi Xbox LIVE do 11 stycznia 2011 r. otrzymasz w prezencie hełm husarza.

Specjalna oferta dla dotychczasowych posiadaczy kont Xbox LIVE

Posiadaczom kont Xbox LIVE zarejestrowanych w innych krajach umożliwimy migrację ich kont do lokalnej usługi Xbox LIVE w Polsce i zatrzymanie ich dotychczasowych profili, wyniku Gamerscore, osiągnięć, zgromadzonych punktów Microsoft Points oraz czasu wykupionej dotychczas subskrypcji. Ci gracze, którzy będą przenosić się do lokalnej usługi zachowają także wszelką ściągniętą do tej pory cyfrową zawartość zgromadzoną na dyskach twardych jak akcesoria dla awatara, gry Xbox LIVE Arcade oraz dodatki do gier.

Przeprowadzamy także promocję skierowaną do graczy posiadających konto na Xbox LIVE przypisane do innego kraju. W limitowanym okresie czasu, członkowie Xbox LIVE, którzy posiadają zarejestrowane konto w innym kraju przed dniem 10 listopada 2010 r., otrzymywać będą do 1600 Microsoft Points z chwilą przeniesienia swojego konta do Polski. Oferta ważna jest do dnia 10 stycznia 2011 r.. Kwota 1600 MSP zostanie przyznana osobom posiadającym zagraniczne konto w usłudze Xbox LIVE (utworzone przed 10-tym listopada 2010 r.), które kiedykolwiek wcześniej dokonały zakupów poprzez rynek Xbox LIVE. Osoby posiadające konto zarejestrowane za granicą, które jednak nigdy nie korzystały z zakupów poprzez rynek Xbox LIVE, otrzymają kwotę 800 MSP.

Niestety w tej chwili system migracji kont dostępny poprzez witrynę Xbox.com nie funkcjonuje prawidłowo. Trwają prace nad usunięciem usterki. Poinformujemy wszystkich zainteresowanych o dokonanej naprawie jak tylko ona nastąpi. Jednocześnie przepraszamy wszystkich użytkowników konsoli Xbox 360, którzy napotkali do tej pory na problemy podczas procesu migracji. Mamy nadzieję, że już po rozwiązaniu usterki technicznej będą mieli same pozytywne doświadczenia płynące z gry na polskim Xbox LIVE.

źródło

Mnie najbardziej cieszy to :D

4. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Czyli że jak przenoszę swoje konto,to dostane 800msp??(nigdy nic nie kupowałem,na razie)??Wypas ;D

5. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Przeniosłem i.. i gdzie są moje MS Points? :<

6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dlatego ja czekam aż sie wszystko unormuje

7. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Przeniosłem i błąd. Następna możliwa migracja za rok. Co jest ***** ? ;(

8. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  9. Bajapl

Bajapl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli jakis kaszan pewnie;p

10. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    baaardzo miło ze strony microsoftu, chyba przeniosę później swoje pierwsze konto dla tych "mspointsów"

11. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
  12. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może ktoś potwierdzić czy działają triale 48h na Polskim Live?

13. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Działają u Was triale na 48 h?

14. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jestem na live,i na razie nie widze msp.Ale i tak wypas jak będą,bez kitu jak to prawda to wielkie brawa dla microsoftu,kupie sobie jakąś fajną gierkę ;D

15. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wie ktoś czy ten pier****** Microsoft naprawi ten problem ? Nie mam zamiaru czekać 12 miesięcy na ponowną próbę i kolejne niepowodzenie. 4 lata trzeba było czekać na tą usługę, a teraz są problemy. Jest to jedna z firm które chcą zarobić najwięcej, a najmniej zrobić...

16. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ktoś dostał już punkty ?? Mozna konto przenieść i będą? Czy narazie lepiej czekac

17. Kuba2255PL

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Na co czekać??Ja na razie nie dostałem,i jak będę miał dostać to dostane i już ;D Live działa mi super,pobieram demo cod:waw bez blokady,do weekendu się przekonam czy triale i kody na mapki do gow 2 działają :D

18. Michalak1111

Michalak1111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ma ktoś konto pożyczyć z przed 10.11.2009?
    Mi też jak na razie triale nie dzialają.

19. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cod waw jest po niemiecku... czy tak ma być? i własnie co z tymi msp

20. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też mam w j.szwabskim.

Jak będą msp to będą...

21. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja konto zmigrowałem sobie dzisiaj coś koło południa i jak na razie Points nie dostałem ale może w końcu dają

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum