1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polskie lokalizacje gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mat3j86, Grudzień 10, 2015.

1. Mat3j86

Mat3j86 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich. Starałem się sam szukać lecz nie udało mi się znaleźć tych informacji.
    Czy któraś z gier posiada polski dubbing?
    Disney infinity 3
    Lego dimensions
    Skylanders - tu znalazłam dosyć starą informację o polskich napisach, czy coś się zmieniło w tej sprawie?
    Gdzie można szukać tych informacji? W sklepie nie ma (bynajmniej ja nie widzę) informacji odnośnie lokalizacji, języka czy jak to sie tam poprawnie nazywa.
    Dzięki za wszelkie informacę i wskazówki

2. Lotnik421 Xbox One

3. zxasd

zxasd Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    pod lodzia
    Gra disneyDisney infinity 3 na pewno posiada dubbing
    Gry z serii LEGO maja tylko napisy
    Najlepiej szukać u polskich dystrybutorów czy dana gra wyszła z dubbingiem czy tylko napisami na dana platformę

Wczytywanie...

Poleć forum