1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polskie wersje gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dru, Kwiecień 25, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dru

Dru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak to jest z wersjami polskimi na konsole? Zauważyłem, że sporo gier na Xboxie jest po angielsku, natomiast ta sama gra na PC posiada język polski. Jednakże na niektórych stronach jak ******** itp. wersja na Xbox, która nie została wydana po Polsku to na torrentach jest do ściągnięcia po Polsku :nonchalance: - Skyrim, GTA IV. Rozumiem, że ktoś sam spolszczył lub skopiował z polskiej wersji z PC pliki teksotwe i wsadził do obrazu ISO na Xboxie. Czy sporo jest takich przeróbek i czy można jakoś samemu spolszczyć daną wersje gry?

Proszę o wyjaśnienie bo ciekawi mnie ta sprawa ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mało jest zrip'owanych polskich wersji gier na Xbox'a 360. Znam tylko GTA 4 i Skyrim'a (od DOG'a29), które zostały spolszczone przez graczy na konsolę.

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    a ja jestem najbardziej ciekawy bo jak wiadomo gry spatchowane + mając najnowsze lt jesteśmy prawie niewykrywalni ale czy wchodzac butami z taką grą która jest jeszcze spolszczona to czy jakoś to się wyróżnia i bardzie odsłania nas na live??

5. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Pewnie tak, nie bedzie sie zgadzać suma kontrolna CRC.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum