1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Polubimy Unreal Engine 4 – na tym silniku powstaje sporo nowych marek

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Niby od razu było wiadome, że UE4 nie będzie służyć wyłącznie do trzaskania kontynuacji, ale dobrze wiedzieć, że nadchodzi naprawdę wiele nowych tytułów.

O tym mówi przedstawiciel Epic Games, Mike Gamble. Rzecz jasna nie zdradza, jakie ekipy nad nowymi produkcjami pracują, ale jego wypowiedź i tak jest niezwykle cenna.

Gamble zdradził, że co najmniej połowa gier powstających na silniku Unreal Engine 4 to zupełnie nowe tytuły! Co najmniej, bo niewykluczone, że tych świeżych produkcji jest już znacznie więcej.

Kiedy je zobaczymy? Zaczną pojawiać się pod koniec 2014 roku. Nie wiem, jak wy, ale ja już się cieszę. Nie przeszkadzają mi kontynuacje, o ile są dobrze zrobione, ale zupełnie nowe marki to jest to. I super, że niebawem zaatakują z dużą siłą. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    I znowu prawie wszystkie gry na rynku będa wyglądać tak samo. W 7-dmej generacji nie mogłem już nieść plastikowej prowizory tego silnika.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Latwy do przystosowanie i dosc tani

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

5. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    ... i całkiem ładny.
    peh ma racje, otoczenie w grach wyglądało jakby było wykonane z plastiku, ale prawde powiedziawszy, nie przeszkadzało mi to.
    Bioshock ( UE 2.5 jeśli się nie myle ), Gears Of War ( od UE3.0 do 3.5 ) i wiele innych gier, dobrze sobie na tym silniku radziło.

Jeśli XONE i PS4 również mają bazować na dobrym UE, tym razem w wersji 4.0, jestem jak najbardziej za.

Zauważcie też, że od premiery pierwszych Gearsów, Unreal Engine dosyć mocno się zmienił.
    Myślę, że tak samo będzie w przypadku nowej wersji.

6. arial_adriano

arial_adriano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bełchatów
    ja póki co nie planuję stać się posidaczem jednej z nowych konsol, bo zbyt dużo zainwestowałem w PC w ostatnim czasie i to właśnie z punktu widzenia PeCetowca podchodzę do większości takich newsów jak ten, a ten jest dla mnie dobrą nowinką, bo Unreal zawsze dobrze prezentował się na piecykach i nie potrzebował mega podzespołów żeby tak właśnie wyglądać. Naturalną koleją rzeczy jest to że nowa odsłona będzie wymagała o wiele, wiele więcej od sprzętu na któym będzie odpalana, ale jeśli faktycznie tyle nowych tytułów nadchodzi to gra jest warta świeczki i warto się na to przygotować.

Wczytywanie...

Poleć forum