1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomalowany Pad

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez NrX, Kwiecień 23, 2014.

1. NrX

NrX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Witam, pomalowalem wczoraj swojego pada od xboxa na czarny polysk, najpierw polozylem jedna warstwe pozniej po jakichs 10min druga warstwe, po czym zostwailem go na 2 godziny w pokoju i pomalowalem bezbarwnym lakierem akrylowym. Zostawilem to na 24 h, teraz jest wszystko ladnie spoko, ale jak wezme pada w rece to po jakichs 30sek zaczyna sie tak jakby kleic, wiec odlozylem go i napisalem tu. Czy cos zrobilem zle czy ma jeszcze sechnac dluzej?
    Ciezko bylo mi z poradnikami bo na kazdym pisze co innego niestey.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a czemu pada malowałeś ? tego się nie robi tylko sprzęt zmarnowałeś

4. NrX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Pomalowałem go gdyż był już bardzo stary i słabo już wyglądał :D

Hmm... tak sobie pomyślałem, może to dla tego że dałem tylko jedną warstwe lakieru?

5. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nigdy tego nie rób tylko sprzęt będziesz marnował nawet jeśli jest stary w każdym bądź razie mogłeś go wystawić na allegro i sprzedać

6. NrX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    Słuchaj ten sprzęt się u mnie nie zmarnuje, to że go pomalowałem nic nie zmieni :D Znajac życie albo to naprawie albo ktoś tak to naprawi, po za tym w tym padzie mialem walniete analogi ktore musze wymienic bo sie zacinaja, a jesli z ta obudowa nie wyjdzie to kupie nowa. Nic sie nie zmarnuje. Moze nawet dlatego ze nie stac mnie na nowy i to moj jedyny pad :D

A co do tego malowania to i tak nie wiem czy dobrze zrobilem . No ale czlowiek uczy sie na bledach, mam nadzieje ze nie bede sie juz tak bawil z padami. Pomalowalem go dla tego ze w necie chwalili ze latwo i fajnie to wychodzi, no niestety sie skusilem :D

Naozylem jeszcze dwie cienkie warstwy lakieru, zobaczymy co z tego bedzie...

7. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Niech sami to robią,jeżeli masz walnięty analog to nie ma sensu tego naprawiać kup nowy pad i o nic się nie martw (nowy to nowy)

8. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Sprzęt można spokojnie malować, tylko trzeba to zrobić odpowiednio. Wiele osób modyfikuje sobie w ten sposób konsole i akcesoria. Użyłeś podkładu do plastiku?

9. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  10. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Te swoje rady zachowaj dla siebie. Wiesz ile kosztuje nowy analog a ile nowy pad ? Zorientuj się w cenach a potem pisz. Nie każdego stać od razu na nowego pada.

11. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tel dobrze gada, wymiana modułu analoga to koszt ok.10zł
    Ps. Wymień obydwa analogi..

xx333xx ogarnij się i przestań nabijać bezsensowne posty po całym forum...

12. NrX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Białystok
    No, prawda w koncu nowy pad koszuje ok. 100zł, a analog ok.10 :), a moje jedyne wydatki to nie tylko gry :D
    Zdjecie dam jak lakier wyschnie i go złoże.
    I nie używałem podkladu, na wielu tutorialach nie mowili ze trzeba. A trzeba? :D

13. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie jestem xx333xx

14. RocketFuel09

RocketFuel09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Podkład w sprayu zawsze powinno się nakładać przed malowaniem. Powierzchnia staje się gładsza, bardziej matowa, lepiej przyjmuje farbę. Co ważne pamiętaj, o tym żeby nakładać jak najcieńszą warstwę farby i to bez znaczenia czy malujesz pędzlem czy sprayem. Po nałożeniu każdej warstwy czekasz aż dobrze wyschnie i nakładasz następną. Jeżeli pad po spryskaniu wydaje się mocno wilgotny i farba słabo schnie to znaczy, że spryskujesz ze zbyt małej odległości.

15. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    zobacz sobie tutaj:
    Kompletny tutek jak poprawnie pomalować pada.
    Pad utrzymał farbę przez ponad 5 lat i nic się nie klei - wytarło się tylko w miejscach naprawdę mocno używanych, tj. przy buttonach i z tyłu obok koszyczka.
    http://xboxforum.pl/artykuly-27/tutorial-jak-pomalowac-pada-48707/

Lakier nakładamy w dwóch warstwach ruchami jak do podkładu z odległości ok. 30 cm.
    Każda warstwa musi schnąć minimum 2 godziny.

Twój pad może też się kleić ponieważ kupiłeś jakiś tandetny lakier

Poleć forum