1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc dla amatora :)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez StatHuuck, Lipiec 21, 2015.

1. StatHuuck

StatHuuck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki dylemat ponieważ nie wiem co mam kupić, kompletnie nie znam się na konsolkach ani na PC moja wiedza na ten temat jest bardzo bardzo mała, dlatego zakładam ten temat żeby wysłuchać porady ludzi którzy się na tym znają :) Proszę bardzo o wyrozumiałość i też bardzo zależy mi na waszych radach,sugestiach bo jak wspominałem jestem zielony :) zacznę od początku nigdy nie maiłem żadnej konsoli jedynie PC który zmieniałem 2 razy w życiu ostatni raz jakieś 6 lat temu. Mój PC jest już bardzo stary i myślę że nie będzie to miało sensu jak zacznę się bawić w wymianę karty graficznej itp. Komputer służył mi jedynie do internetu czasem pograłęm w jakieś gry typu smite, dota2, Path of Exile, trove, minecraft. Pogrywam jeszcze w Gta SA i Fifę 12 i ostatnio mam coś takiego że jak pada deszcz,śnieg to PC mi strasznie "laguje" :shoot: wcześniej tego chyba nie było ale mniejsza o to. Wymieniłem wszystkie gry w jakie grałem przez te 6 lat mówię poważnie :dead: Ostanio wychodzi wiele gier, a Ja chciałbym pograć w końcu w jakieś porządne gry typu Wiedźmin 3, Gta 5 i przede wszystkim w gry sportowe, to jest że tak napiszę główny powód UFC, WWE, Fifa 16, NBA itd. Na drugim miejscu są wyścigowe i strzelanki. Mam ostatnio trochę więcej czasu więc zastanawiam się co kupić ? Xboxa one,Ps4 to kwota załóżmy 1600 zł - jeszcze taka cena mi pasuje. znalazłem też xboxa 360 jednak nie wiem czy warto go jeszcze kupować jak jest xbox one koszt około 900 zł. Xboxa 360 mogę kupić nawet dziś, natomiast xboxa one/ps4 za jakieś 2 lub może 1 miesiąc :) 3 opcją jet też zakup nowego PC tylko ile może kosztować taki wypasiony PC zakładam że jakieś 3000zł-5000zł a ja nie mam takiej kasy i wolałbym raczej na konsolę. Ale wszystkie wasze sugestie przyjmuję :) Czytałem na temat xboxa one i ps4 i to jest no taka walka, ten ma to ale tamten ma tamto :plask: Ja mam już mętlik w głowie z tego czytania i dlatego proszę o konkretne odpowiedzi.
    Podsumowując szukam czegoś przy czym zabiję trochę czasu nie jestem nałogowym graczem, Moje ulubione gry to przede wszystkim sportowe, RPG, hack'and'slash, strzelanki. Chcę żeby konsola nie zacinała się, działała przez lata, była wspierana, i taka przyjazna dla użytkownika :rolleyes: Jeżeli chodzi o kasę to wiadomo chciałbym wydać jak najmniej bo też przy kasie nie jestem :p tak do 1600 zł to spokojnie mogę przeznaczyć na dobry sprzęt. Wiem że gry są drogie na konsole ale to nie jest dla mnie przeszkodą, nie piję nie palę to mogę sobie raz na 2 miesiące sprezentować jakąś fajną gierkę za 200 zł :) xbox 360 za 900 zł, ps4,xobx one za około 1600zł czy może bawić się z pc ? z góry dziękuje wszystkim za poświecenie czasu :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Aleś nawalił blok masakra, skoro nie masz kasy na PC to masz ten problem z bańki, kup XO albo X360 - Na forum Xbox raczej nie oczekuj ze ktoś będzie doradzał Ps4. Takich tematów było już od groma. Na 360 gry używane i nawet cyfrowe masz za grosze, na XO trzeba bulić słono ale skoro nie palisz, nie pijesz to możesz sobie pozwolić bo tych gier nie ma tak wiele jeszcze.

Nazwa tematu też do poprawki.

4. Fabiosek1

Fabiosek1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Strzelin
    Nie masz hajsu, nie kupuj kompa. Proste. Za 1.6k to przesada, za 1.3k kupisz nówkę :p

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No żeby móc pograć w nowsze gierki to byś musiał wydać mniej więcej tyle ile określiłeś, jeżeli chciałbyś to mieć na dłużej kupując PC. Do kompa trzeba stale dokładać żeby być na czasie z parametrami jakie obowiązują w grach. Więc to nie jest opcja dla Ciebie.
    Na X360 za niedługo przestaną wychodzić nowe gry, więc wiele czasu nie zostało żeby się nimi nacieszyć na tej konsoli. Teraz gry jak wychodzą to mało kiedy są jeszcze na X360, bo jest to mało opłacalne i konsola nie wyrabia. Najlepsze rozwiązanie to XO, może znajdziesz jakąś używkę na gwarancji i z dołączoną jakąś grą. Nie napalaj się na pewno na gry w formie cyfrowej, bo możesz się zdziwić jak pewnego dnia gry przestaną Ci chodzić, jeżeli poprzedni właściciel zabierze swoje konto. Osobiście jestem za grami pudełkowymi, jak coś nie spasuje to można sprzedać i kupić coś innego :)

6. StatHuuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak będę kupował to z http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/xbox-one-500gb-wiedzmin-3.bhtml, Dzięki wszystkim za pomoc :) Mi też tak się wydaje ze lepiej dołożyć i kupić xboxa one, Tak gry zawsze można sprzedać, kupić używaną . tu nie ma problemu :) mój obecny pc spełnia swoje zadania, grać będę na xboxie one. Wiadomo kiedyś kupię lepszego pc bo ten to już staruszek :) a tak jeszcze zapytam wiem że na tym forum każdy raczej będzie namawiał do kupna xboxa ale czy to że ps4 ma jakąs tam lepszą kartę graficzną będzie bardzo widoczne w grach ???? czy raczej nie ma to różnicy? bo tak gdzieś czytałem że xbox to taki sprzęt multimedialny, rozrywkowy A dla graczy lepszy ps4, na innej stronie znowuż czytałem że xbox one i ps4 mają te same bebechy i że tej różnicy praktycznie nie widać, na innej stronie piszą że gry jeszcze nie wykorzystując w 100% mocy tych konsol

7. krzys1190

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może już nowe tytuły nie będą wychodzić ale jak nie maił 360 to ma górę gier do nadrobienia, na wk bym tak nie liczył bo to jeszcze kawał czasu jak rozbudują listę gier. Na licytacjach może kupić 360 z 2 padami, dyskiem 120GB i kilkoma grami za 350zł za kolejne tyle kupi górę używanych czy cyfrowych gier.

Sprawa jest prosta grasz dla grafiki to kupujesz PC za ~5kafli, XO ma słabszą grafikę co się odbija na rozdzielczości jednak to też zależy od wydawcy np. FH2 to przykład że jak się chce to się da.

Ostatnia edycja: Lipiec 21, 2015
  8. StatHuuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli chodzi o gry to ja chcę pograć też w te co wyjdą za jakiś rok czy tam 2, narazie zależy mi na WWE 2016,UFC,Fifa,Wiedźminie 3,Diablo3.

9. krzys1190

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to masz sprawę jasną i klarowną, masz teraz 2 opcję na allegro kilkumiesięczną konsole ~1100 albo np. w morele.net za 1300 nówkę.
    W euro powiedziałbym że się średnio opłaca bo W3 dostajesz jako klucz a za ok 200zl to masz pudełko które możesz postawić na półce albo po przejściu sprzedać.

10. StatHuuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli ten wiedźmin nie będzie na sprzedasz jak go przejdę ? tylko zostanie cały czas na xobxie ? bo to klusczyk do gry ? Wolę kupić nowego xobxa. http://www.morele.net/konsola-microsoft-xbox-one-500gb-5c5-00013-649245/ z tej stronki co podałeś jest za 1246zł bez żadnej gry. To jest normalna wersja xboxa czy jakaś słabsza,starsza ?? chcę mieć pewność że dobrze kupię dlatego tyle pytań :)

Ostatnia edycja: Lipiec 21, 2015
  11. krzys1190

Polubienia:
    1260
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tam jest napisane ,,voucher,, czyli inaczej mówiąc tylko klucz a to znaczy że musisz go dopisać do jakiegoś konta, konto możesz też sprzedać. A to fajnie ja kupowałem miesiąc temu to były po 1300 a tak jesteś już 50zł do przodu :)
    Wszystkie XO są takie same.

StatHuuck lubi to.
  12. StatHuuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki za błyskawiczną pomoc, bardzo mi pomogłeś I dotego zaoszczędzę trochę kasy :)
    Dziękuję wszystkim za dobre rady i rozwiązanie mojego dylematu .

13. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na drugi raz przed założeniem tematu poczytaj regulamin.

Zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum