1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc dla blondynki ;-)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Aneta, Listopad 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Aneta

Aneta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej chłopcy.
    Z góry uprzedzam ,że jestem prawie zupełnie zielona (jeżeli chodzi o te sprawy :)* ) i specjalnie nie ma mi kto pomóc.
    Kupiłam dla mojej córeczki pod choinkę (już !) konsolę.
    Ona bardzo chciała mieć taką (koleżanka ma , tańczą ...), więc skusiłam się.
    Brat koleżanki powiedział mi ,że można ją przerobić aby czytała wszystkie kopie. Niestety nie jest on zbyt wylewny i nic specjalnego więcej nie powiedział , więc ja chcę go zaskoczyć informacjami. A co !
    W związku z tym mam kilka pytań:
    - Dowiedziałam się ,że konsola musi być wyprodukowana do lipca 2011 - moja jest z 27 czerwca 2011 - będzie dobrze ?
    - Czy jeżeli teraz połączę się z internetem i ściągnę grę (w pakiecie z konsolą mam zdrapkę na download z marketu) , to czy później nie będzie problemu z przerobieniem jej ?
    - Czytałam gdzieś o dwóch sposobach przeróbki. Lt i RGH. Czym one się różnią ? I to jest dla mnie najważniejsza kwestia. Chciałabym oddać do przeróbki konsolę i wiedzieć na czym stoję , aby przerabiający mnie nie kręcił.
    - Czy istnieje duże prawdopodobieństwo uszkodzenia konsoli , czy przeróbka wpływa na żywotność ?
    uff.
    Wiem , że pewnie już wiele razy to było na forum. Ja niestety jakoś nie trafiłam na to w skomasowanej formie, dlatego cieplutko i nieśmiało pytam.
    i z góry dzięki.
    miłego dnia.
    :butterfly:

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Witaj Aneto,

Ad1. nie będzie problemu można zrobić na pewno flash napędu czyli przeróbka LT+3.0
    Ad2. nie będzie problemu...
    Ad3. LT+3.0 to przeróbka napędu, pozwala na uruchamianie kopii zapasowych z napędu konsoli. RGH to bardziej zaawansowana przeróbka, pozwala na odtwarzanie gier bezpośrednio z dysku lub jakiejkolwiek innej pamięci masowej podłączonej do konsoli pod port usb - bez konieczności korzystania z napędu.
    Ad4. Jeżeli oddasz konsole do "serwisu" który nie koniecznie ma o tym pojęcie to prawdopodobieństwo uszkodzenia konsoli oczywiście jest. Przeróbka nie wpływa na żywotność konsoli.

Pozdrawiam

4. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Nie będzie problemu z przeróbką... Imo lepsze jest LT ponieważ mniej się męczysz. z rgh to trzeba wiedzieć co i jak a lt to zwykła konsola tylko że czyta kopie (jeśli nie masz specjalnej nagrywarki lepiej nie graj w sieci), w lt wystarczy odpowiednio przygotować obraz i wypalić a do tego jest tutek na pewno jakiś na forum. a tak btw gra pewnie się nazywała dance central (1 2 albo 3) :)

5. Aneta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ciekawski.
    NIE POWIEM !
    ... gdybyś był zdany sam na siebie , to nauczyłbyś się też wielu rzeczy aby życie było normalniejsze. ot.
    aaa. pewnie myślisz ja ja to on ?!
    :love_heart:

dzięki za zainteresowanie.
    Chciałabym się jeszcze tylko dowiedzieć ciut więcej o różnicach LT a rgh. Co lepiej wybrać ?
    Aa. A dlaczego niektórzy piszą gdy chcą sprzedać konsolę ,że nigdy nie była podłączona do internetu. Traktują to jako atut.
    Czyli śmiało mogę połączyć konsolę z internetem i ściągnąć tą grę a później to nie będzie przeszkoda w przeróbce ?

Tak . 2

6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po 1 - Przerob napęd a w RGH sie nie baw - jest to prostrze i napewno Cie zaspokoi..

Po 2 - Jak przerobisz konsole to smialo mozesz sciagac ta gre i dema bez problemu..

P.S. Przerobka Fata to koszt okolo 40-50zl a slima 100-120zl

7. Aneta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a przed przerobieniem czy mogę ją ściągnąć. Boję się , że już po ściągnięciu nie będę mogła przerobić bo zablokują mi xboxa.

8. przemek11

przemek11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jezeli chodzi o roznice miedzy LT a RGH to powiem tak. To zalezy czy chcesz grac w sieci bo jezeli nie, to polecam RGH . Nie bedziesz potrzebowala juz plyt tylko jakis dysk twardy wszystkie gry beda widoczne w dashboardzie. Gry na rgh mniej waza czasem nawet o polowe (wazne dla tych co maja limity transferu) a aktualizacja jest banalnie prosta nie musisz nosic do fachowcow na forum sa poradniki. A LT dobrze by bylo sie zaopatrzyc w nagrywarke IHAS choc i tak czesto ludzie maja problemy z poprawnym nagraniem gier (wystarczy poczytac tematy dla swiezakow) ale za to mozna grac w sieci

9. Aneta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie chcę grać w sieci.
    wszystko co chcę , to mieć możliwość grania mnie i mojej córce w kopie zapasowe gier z kinectem. Dobrze było by aby takie gry móc "wgrywać" na dysk konsoli i tak grać.

10. przemek11

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  11. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    To RGH będzie w sam raz :)

12. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    W pełni popieram.Jeśli masz dużo czasu i chcesz grać na multi to przerabiaj napęd na LT nie wiem jaki jest najnowszy,ale chyba Ultimate.A jak nie zamierzasz grać na multi to rób RGH.Po co mają Ci się walać płyty po mieszkaniu i do tego te przeboje z nagrywaniem,topologią itp.

1 osoba to lubi.
  13. Timon123

Timon123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli ktos sie nie zna na RGH to nie polecam tej przerobki. Lepiej LT i bez problemu i nic sie nie zepsuje. A z rgh to moze byc roznie, chyba ze ktos jest obcykany i niechce grac przez neta to wtedy RGH.

14. przemek11

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aby poznac z czym to sie je trzeba ta przerobke miec a nic trudnego nie ma w przezuceniu gry z kompa na dysk konsoli

15. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ale żeś zamotał.Najpierw nie polecasz potem polecasz.Ty chyba za bardzo obcykany z RGH to nie jesteś :)

16. Timon123

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No nie ma w tym nic trudnego, ale np jak ktos zainstaluje orginalnego softa od M$ to konsola znowu leci do serwisu chyba ze ktos ma programator i zczyta nanda i wgra na nowo z freebootem. Trzeba troche poczytac na temat tej przerobki zeby sie na nia zdecydowac w 100%. Czasami przeciez tez wywala fatal errory w grach i tez nie wiadomo od czego jest ten blad czy od nanda czy od launch ini czy od dash launcha, albo gra lapie freeza. Roznie to moze byc dlatego jak ktos sie nie zna to lepiej jak by zainwestowal w LT.

Naucz sie czytac :)

EDYTUJ.. // xXmlodythcXx

17. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja bym polecał zwykłe przerobienie napędu,żadne RGH,pamiętajcie ,że to jest kobieta i może mieć problem z przerabianiem niektórych gier pod RGH,a tak napęd ma przerobiony,idzie na giełde kupuje gre i lata w napędzie.
    Takie jest moje zdanie.

18. przemek11

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No moze zapomnialem przecinka (przepraszam) ale co niektorzy zrozumieli . Na swojej konsoli mam RGH od pol roku a lt juz nawet nie pamietam od kiedy i RGH jest o niebo lepsze (jak dla mnie)

19. Aneta

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    panowie . do rzeczy.
    a czy przy tym całym lt nie można zgrywać gier na dysk.
    ... w takim razie po co mi taki duży ?
    a jeszcze jedno. Jaka jest różnica między lt 2 a lt3 ?
    i czy te lt należy jakoś co jakiś czas uaktualniać ?
    uuulala. wpisałem na YT przeróbka xbox i filmy te są przerażające. Oni tam coś wiercą ?!

20. przemek11

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mozna zainstalowac ale i tak plyta z gra musi byc w napedzie

21. Timon123

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Slimy niestety trzeba wiercic w chipie zeby odblokowac naped, wiec gwarancje sie traci po takim zabiegu. A LT zawsze lepiej miec nowszy + nagrywarka ihas124b.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum