1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc dla kupujacego

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sekre, Październik 26, 2014.

1. Sekre

Sekre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie

Zwracam się do was z myślą ze mi pomożecie... Chce kupić Xboxa 360 używanego po małych przeróbkach, dodam ze nigdy nie miałem żadnej konsoli wiec jestem zielony. Do rzeczy, chce grac najlepiej z dysku nie bawić się w żadne wypalanie płyt itp. Gra na live mnie nie kreci. Z tego co przeczytałem najlepszym rozwiązaniem jest wybór RGH. Na OLX mam jedna konsole na oku 250gb LT-2.0 + RGH ARCADE czy jest to dobry wybor ? Jak myslicie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. Sekre

Sekre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem jak to okreslic tylko zdjecia sa takie ze nie widac nic ;/ chyba ze kupie slima i przerobie na RGH ? Ile kosztuje taka operacja Twoim zdaniem ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli to Jasper to możesz brać.
    Jakbyś chciał przerobić slima na RGH to ok 100zł

6. Sekre

Sekre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze to nie az tak drogo a slim jest lepszy chyba co nie ? Chyba ze Elite ?

7. Traffic

Traffic ɹoʇɐɹǝpoW Członek Załogi Moderator XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    62
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Arcade, Premium, Elite etc. to zestawy w jakich były sprzedawane Faty. Przy przeróbkach ważny jest typ płyty głównej - Xenon (pierwsze xboxy, megaawaryjne), Falcon (następna edycja, mniej awaryjna - dużo osób z forum używa do dziś), Jasper (ostateczna wersja fatów, praktycznie nie do zajechania przy normalnym użytkowaniu), Trinity (pierwszy rodzaj slimek), Corona (drugi rodzaj slimek, trochę nowszy) - i ew. czy jest dysk/pamięć flash. Różnica jeżeli chodzi o awaryjność miedzy Jasperami a slimami jest nikła, jeśli w ogóle jakaś. Jak masz okazje wyrwać tanio slimkę, bądź Jaspera to nawet się nie zastanawiaj. Odnośnie RGH możesz poczytać jeszcze w odpowiednim dziale, znajdziesz tam wszystko co musisz na ten temat wiedzieć.

1 osoba to lubi.
  8. Sekre

Sekre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki wielkie za odpowiedzi ;) Jeszcze jedno pytanko jesli mam np LT 2.0 lub 3.0 moge dodatkowo wgrac RGH ?

9. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Dobra rada najlepiej kub SLIMA, jeżeli już chcesz FATA to tylko Jasper !

10. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Kupuj tylko slima. Konsola jest śliczna. Ja jak tylko nadarzyła się okazja to od razu pozbyłem się fata i mam teraz ślicznego, błyszczącego Slima-Trinity.

11. Sekre

Sekre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie jutro kupuje używkę Slima, tylko 4Gb pamieci i z tym jest minus ... A jak teraz jest z tymi przeróbkami na slimach, RGH, LT bezproblemowo wgrywają ?

12. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jaki minus ?? Chyba lepiej kupic Slimke z 4gb flash pamieci + jakis dysk, niz miec Slima z zerowa pamiecia flash + hdd powiedzmy 250gb.

Zawsze masz te ok 2,4gb dla siebie na co chcesz :D
    Tylko to tez zalezy ile taka konsola 4gb kosztuje i co masz w zestawie, moja slimka 4gb z 2 padami i gra kosztowala mnie 300zl

13. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    RGH da się zrobić teraz na każdym Slimie, koszt ok. 120 - 150 zł. Jeśli konsola jest wyprodukowana do sierpnia 2011 (Płyta główna Trinity) to LT "instaluje" się w wersji 3.0 i to jest koszt ok. 80 zł, jeśli po tej dacie (płyta główna Corona) to już LT Ultimate (LTU) i to jest koszt ok. 200 - 250 zł. Także jak chcesz na slimce mieć RGH i LT to celuj w płytę Trinity (datę możesz sprawdzić z tyłu na naklejce, obok "MFR Date"). Ja dostałem X'a na święta i mam płytę Corona, więc zostaje mi RGH, jak możesz, to bierz Trinity :)

Wczytywanie...

Poleć forum