1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc dla osoby bez doświadczenia.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez michcio, Listopad 14, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. michcio

michcio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich po raz pierwszy. Mam do was trzy pytania, mogły one już być na tym forum, to jakby ktoś mógłby mnie przekierować byłbym wdzięczny.
    1.Jak nagrywać gry, które mają większą pojemność, niż płyta 8,5 GB (Używam płyt Verbatim). Chodzi mi o niezbyt dużą ilość przekraczającą tę płytę np: o 50mb-100mb coś takiego.
    2.Jakbym chciał zagrać w gry, które posiadają dodatki lub jakieś spolszczenia i chciałbym dodać je do podstawki to muszę nagrywać je na kolejne płyty.
    3.Mogę jakoś usuwać swoje osiągnięcia w grach gdzie mają 0 GS, wcześniej się to dało tylko że trzeba mieć połączenie z live a to odpada.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Są to gry w formacie XGD3, nagrywasz je opcją Truncate lub nagrywarką Liteon Ihas 124B z LT MAX
    2. DLC itp. nie. Jak chcesz takie coś to RGH.
    3. Chyba nie idzie.

1 osoba to lubi.
  4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Jak masz gre eng a wyjdzie pl nagrywasz pl, jak wyjdzie full pakiet gry z dcl tez od nowa calosc nagrywasz. Dcl da sie kupic na xbox live. Np do max payne pl tylko przez xbox live lub rgh. Jak pisze ,ze przez xbox live to pewnie tak jest lub sa jakies prog do modyfikacji profilu.

1 osoba to lubi.
  5. michcio

michcio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za podpowiedzi już wiem o co w tym wszystkim chodzi:
    Otóż mam jeszcze jedno pytanie co wave do abdx360:
    Jeżeli gry mają w sobie, nie wiem jak to jest ale abdx360 pokazuje np w jakiej grze że ma wave 1 to oznacza że ja też muszę mieć wave 1 w folderze StealthFiles czy nie, bo teraz mam wave od 3-10.

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    na LT2.0, LT3.0, wave cię nie obchodzą

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Zamykam. Przejrzyj forum zanim założysz nowy temat.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum