1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc dla Początkującego (no jtag)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GrzegorzSeb, Listopad 24, 2011.

1. GrzegorzSeb

GrzegorzSeb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Help me . pomoże ktoś ? (no jtag)

Witam, nazywam się Grzegorz i jestem posiadaczem konsoli Xbox 360 Slim 250Gb od roku równo .
    Mam parę pytań związanych z no jtag i proszę o odpowiedź bez obraźliwych słów.

1.Czy jak mam pobrane wcześniej gry (w wersji próbnej) z XBL i pendrive 4Gb to wystarczy ? (mam też 2 pady)
    2.Czy jak zrobię to wszystko i za darmo pogram w WH 40k Kill Team z kolegą na 2 padach to coś się stanie ?
    3.Czy nagrał by ktoś Film(tutorial) i wrzucił na youtuba z polskim komentarzem, taka instrukcja bo dalej nie wiem jak zgrać sam profil na pendrive.

To wszystko, Proszę o odpowiedź bez obraźliwych komentarzy.

Konsola oczywiście nie przerabiana, zaktualizowana.

Jeżeli to co napisałem jest prawdą to niech mi ktoś wrzuci same profile z grami WH 40k kill team oraz grą Fusion: Genesis
    Dziękuję :)

Wczytywanie...

Poleć forum