Pomoc dla świeżaka : )

OpenYourEyes

Świeżak
Świeżak
Witam!

Mam problem. Chce sobie kupic Konsolke ale juz przerobiona.
Jestem w tych tematach zielony i nie wiem z jakiego sklepu internetowego kupic X'a.

Jesli ktos kupil przerobionego z jakiegos fajnego sklepiku to prosze w odpowiedziach napisac z jakich.
Z gory THX!

PS:
jak byl podobny Temat to przepraszam.
 

ProEloHajter

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym ci radził kupić w mieście ale jak się upierasz to możesz albo na allegro kupić albo w ceneo polukać na sklepiki różne i tam gdzie taniej i najwięcej gwiazdek to kupuj.
 

OpenYourEyes

Świeżak
Świeżak
No tylko w jakims porzadnym sklepie musze go kupic. Zeby grawarncja chociaz na 12 m-cy byla.
Bo w moim miescie raczej takiego nie znajde .
 

Jarek882

Banned
Użytkownik

OpenYourEyes

Świeżak
Świeżak
OK. Zaraz poprawie .
A mam do Was jeszcze 1 pytanko.
Czy Wy macie przerobione konsole i czy gracie przez internet?

@edit
A co to ten Jasper? Juz mowilem ze jestem newbie wiec sie nie dziwcie i nie smiejcie : P
Wyczailem 2 fajne oferty http://www.robson.pl/produkt,8632,xbox_360_premium_hdmi_60_gb.html, http://www.menago.com.pl/xbox-premium-jasper-burnout-paradise-ultimate-trivial-pursuit-xbox-p-3085.html
co myslicie?
Zalezy mi na wersji Premium
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Jasper to najnowsza konsola z plyta glowna wlasnie Jasper ktora sie mniej grzeje i jest mniejsze prawdopodobienstwo RRod.
Granie przez internet na piratach jedynie na ixtreme LT ale predzej czy pozniej bedzie fala i zbanuje konsole wiec wedlug mnie sie nie oplaca grac przez internet na kopiach..

Najlepiej kupowac teraz jaspera poniewaz na falconie jest wieksze ryzyko rrod i wtedy konsola nadaje sie prawie do wyrzucenia a naprawa po rrodzie to koszt ponad 100zł a on i tak kiedys powroci.. Wiec doloz te pare zloty wiecej i graj spokojnie nie martwiac sie o to czy Twoja konsola zostanie uśmiercona:p
 

OpenYourEyes

Świeżak
Świeżak
Jak sie znudza wszystkie gierki ktore maja niedlugo wyjsc (oczywiscie najpierw przejde w Single Player) a potem ewentualnie nie dlugo przez internet, az wyjdzie cos nowego.
A jak sprawdzic czy jest zbanowana konsola? Widzialem Temat ze kolesiowi 3 czerwone Diodki sie zapalili. O co z tym chodzi? .
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Jesli mu sie zapalily to wlasnie oznacza rrod ale zeby bardziej wiedziec o co chodzi trzeba znac kod bledu ktory sie wyswietla na ekranie ale zazwyczaj jest przegrzanie GPU czyli grafiki.. Zbanowana konsole da sie tylko tak sprawdzic ze gdy podlaczasz ja do neta wtedy pisze ze Twoja konsola zostala zablokowana za naruszenie regulaminu Microsoft..
 

OpenYourEyes

Świeżak
Świeżak
I wtedy Amen w Paciezu? Koniec gry przez Neta .
A Ty na przerobionym pykasz?
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Ja nie gram bo mam zbanowana i tylko offline gram:p Tak jak Ci zbanuja to tylko kupno nowej konsoli i wtedy mozesz znowu grac online;)
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
OK. Zaraz poprawie .
A mam do Was jeszcze 1 pytanko.
Czy Wy macie przerobione konsole i czy gracie przez internet?

@edit
A co to ten Jasper? Juz mowilem ze jestem newbie wiec sie nie dziwcie i nie smiejcie : P
Wyczailem 2 fajne oferty ROBSON.PL, http://www.menago.com.pl/xbox-premium-jasper-burnout-paradise-ultimate-trivial-pursuit-xbox-p-3085.html
co myslicie?
Zalezy mi na wersji Premium
Co z tego że jesteś newbie? Opcja szukaj jest, i masz nawet poradnik jak z niej korzystać. Ja się zawsze będę śmiał z takich jak ty, myślą że jak są nowi na forum to nic nie muszą. Na przyszłość szukaj.

Jasper to wersja płyty głównej do xboxa, aktualnie najnowsza.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
OK. Zaraz poprawie .
A mam do Was jeszcze 1 pytanko.
Czy Wy macie przerobione konsole i czy gracie przez internet?

@edit
A co to ten Jasper? Juz mowilem ze jestem newbie wiec sie nie dziwcie i nie smiejcie : P
Wyczailem 2 fajne oferty ROBSON.PL, http://www.menago.com.pl/xbox-premium-jasper-burnout-paradise-ultimate-trivial-pursuit-xbox-p-3085.html
co myslicie?
Zalezy mi na wersji Premium
Jak już za taką cenę chcesz kupować premium, to już lepiej dołóż 40 zł do elite. Będziesz miał dwukrotnie więkrzy dysk.
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Dodam ze wersja premium nie jest juz produkowana tylko Arcade i Elite:)
 

OpenYourEyes

Świeżak
Świeżak
No i Gites Majonez! Juz wszystko wiem :D
W czerwcu kupuje sobie konsolke :D
Dzieki za pomoc! :D

@UP
Ale w sklepach te pozostalosci jeszcze sa z Dyskami 60 GB, bo wiecej pamieci mi nie potrzeba. Ale dla mnie kupno Arcadce to glupota. Bez Dysku to nie robota.

@mod
prosze zamknac wszystko wyjasnione : ]
 

Do góry Bottom