Pomoc dotycząca kupna konsoli.

MrJurek

Świeżak
Świeżak
Witam.
Na forum jestem nowy i planuje zakup konsoli. Zdecydowałem się na konsole przerobioną, ponieważ nie chce wydawać pieniędzy na gry. Znalazłem na allegro taka oferte: http://allegro.pl/zestaw-xbox-360-s-500gb-2xpad-kinect-lt3-rgh-i5643898274.html czy jest to opłacalne, czy ktoś korzystał z oferty tego pana i może dać jakąś opinie?
Od razu z góry dziękuje za odpowiedź.
 

Macian

Użytkownik
Użytkownik
 

qermitt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
wiesz co ja też dopiero co kupiłem konsolę, napisz mi pw to napiszę Ci co mną kierowało, że wybrałem Jaspera z RGH:) pozdro!


PS:) ja znalazłem xboxa na olx.
bardzo podobny zestaw Xbox nie slim a jasper i z dyskiem 750 wyszedł mnie 850 z przesyłką:)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@qermitt dla niego lepszym wyborem jest dualnand, bo pogra offline (na rgh) i po sieci jak będzie chciał (lt 3.0). Sama bym tak wybrała ;) RGH Ci się znudzi po czasie :)
 

qermitt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kuleczka ja mam RGH z LT taki burżua ze mnie:p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kuleczka ja mam RGH z LT taki burżua ze mnie:p
Napisałeś wyżej tylko o RGH więc do tego się odniosłam :p
 

MrJurek

Świeżak
Świeżak
Czyli jest możliwośc grania w przerobione z dysku przez RGH, i wrzucić oryginalna płytke i grac online?
 

qermitt

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bo ja dalej nie czaję jak to działa:) że skoro mam rgh i lt to jak zagrałm z płyty to nie dostanę bana? pomimo że mam rgh?
 

Ezio211

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jezu co tak drogo? Ja kupiłem slimkę z padem i RGH + najnowszy dash i kupa gier na dysku za 560 zł z pocałowaniem rączki. Ktoś w bambuko Cię robi chłoppie.

Jak masz dual nand to możesz odpalić konsolę w trybie bez RGH i wtedy na płycie grasz online.

Ale z LT teraz jest jeden wielki problem bo nagrywarek brak albo nagrywają źle, to samo płyty. Ja tam olewam to i gram tylko offline rgh.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
bo ja dalej nie czaję jak to działa:) że skoro mam rgh i lt to jak zagrałm z płyty to nie dostanę bana? pomimo że mam rgh?
Nie zagrasz, nie zrozumiałeś co kuleczka pisała... rgh i lt to nie to samo co rgh dual i lt :)

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom