Pomoc dysk dla slima, bany, gold info dla świeżaka

Rahan

Świeżak
Świeżak
Witam Serdecznie,

Mam parę pytań odnośnie xboxa 360 slim 4gb którego ostatnio zakupiłem :

1) Po zakupie Battlefielda okazuje się że musze dokupić dysk? Pytanie jaki dysk najlepiej kupić czy musi być oryginalny z półki w saturnie czy pasują też inne dyski niewyprodukowane pod xboxa i czy moge dostać za to bana. Ogólnie jaki dysk polecacie kupić.

2) Zakup golda przez allegro? jest możliwość na dostanie jakiś lewych kodów albo bana?

czekam na info,
dzięki
 

gumiskrosno

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dysk najlepiej oryginalny 250 GB możesz też inny i za to nie banują ;). Co do golda z allegro te ok 130 zł za 12 miesięcy są ok.
 

Rahan

Świeżak
Świeżak
Dlaczego oryginalny? co za tym przemawia
 

Kozi3214

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 250-tke nie orginalną i nie mam żadnych problemów, a jak chcesz iść po kosztach to podepnij pod xboxa pena albo dysk zewnętrzny tylko nie może być max 16gb (może być większy, ale będzie widziane tylko 16gb).
Żeby ci pen działał musisz go sformatować z poziomu xboxa, czyli podpinasz go,wchodzisz tam w ustawieniach w pamięć i formatujesz:D
 

wcis1988

Świeżak
Świeżak
Tylko, że tych tekstur HD nie da się zainstalować na pendriva. Trzeba mieć podpięte HDD. Też po kupnie BF3 musiałem dokupić dysk, byłem w Saturnie ( cena 399 zł ), przeszedłem się do Vobisu i kupiłem za 299 zł.
 

Do góry Bottom