Pomoc (Fifa09, FifaStreet, Fable2)

loczardo

Użytkownik
Użytkownik
Poszukuje dobry ludzi a zarazem ludzi którzy mogą zostać kolegami i pomóc mi w osiągnięciach (oczywiście jak trzeba to pomogę w czymś i ja) potrzebuje pomocy do gier Fifa 09 Fifa street 3 i fable 2 każda pomoc się liczy
 

neo-kce

Użytkownik
Użytkownik
W Fable II pogram chętnie :)
 

loczardo

Użytkownik
Użytkownik
To nie źle możesz podać swoje gg ? :) najlepszej napisz mi je w prywatnej wiadomości
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
ok to ja mogę Ci pomóc w Fifie 09 ale pod koniec tygodnia lub dopiero na początku następnego, mam małe problemy z dyskiem twardym :mad:
 

maximarcin15

Użytkownik
Użytkownik
ja również mogę zagrać w Fable 2 ale grę będę miał dopiero koło piątku
 

loczardo

Użytkownik
Użytkownik
Ronnin umówmy się na następny tydzień bo neta niestety mogę zasysać u sąsiada i ty też marcin umówmy się w następnym tygodniu na początku jeśli możecie to podajcie swoje gg
 

sQuAsh

Świeżak
Świeżak
Fable II mogę, tylko kupię sobie GOLD'a. :D

GG zaraz wyślę na PW.
 

loczardo

Użytkownik
Użytkownik
A ktoś do fify street 3 się znajdzie ? :D
 

Gierlos

Użytkownik
Użytkownik
JA sie znajde ale do Fify 09 heh :D
a w czym mam Ci pomóc?
pisz GG 5046342 lub wyslij zaproszenie na xbl Gierlos
 

qpalzm

Użytkownik
Użytkownik
Sorry, ze sie podlaczam do tematu, ale mnie tez zalezy na pomocy w Fable 2. Potrzebuje achievementow z co-opa (perfekcyjny gest, premia za wspolprace), lalek, zabicie nekromanty w koloseum, barwniki (see the future), stroj kurczaka. Pomoze ktos?

PS. A w 50 centa gra ktos?
 

Hakerpawel

Użytkownik
Użytkownik
Ja w Fifę Street 3 mogę zagrać, również potrzebuję Achievów
 

loczardo

Użytkownik
Użytkownik
To podaj mi swoje gg to pogramy :)
 

ronnin

Użytkownik
Użytkownik
loczardo dodaj mnie do znajomych na xbl nick: paulinho290
Chętnie zagram w fife 09 sam chciałbym troche achiv'ów zdobyć. Pisz na moje GG wysłałem Ci na PW
 

loczardo

Użytkownik
Użytkownik
Jak zdobyć tą lalkę za przejście wirtyny fable2.com ? jak to zrobić i mam wejść na kompie na to czy na xboxie ? niech ktoś pomoże...
 

Do góry Bottom