1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[pomoc]Gitara GH3 nie łączy się z konsolą.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez czelentano, Luty 7, 2009.

1. czelentano

czelentano Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam dość dziwny problem.

Posiadam gitare GH3 i GH:WT od paru miesięcy. Grałem bezproblemowo. kontorler w 100% sprawny. Niestety pożyczyłem na tydzień gitarke koleżance [jej działała tez bez zarzutów]. Gdy oddała postanowiłem znów zagrać. Niestety gitara nie łączy sie z konsolą. Szukałem opcji do zmiany częstotliwości w opcjach konsoli, nie znalazłem takowej. Naciskałem też w konsoli maly biały guzik obok wejsć na "memorki" i przy gitarze identyczny. Konsola miga [tak jak szukałaby kontrolera] i gitara też. Niestety oboje nie mogą sie znaleść, heh. Myślałem ze to kwesta baterii. Nic z tego. Kupiłem nowiuteńkie alkaiczne. Problem nadal nie rozwiązywał się. Dodam, że mam też pada bezprzewodowego. Jego konsola widzi i nie ma z tym problemów. Tylko jest to dziwne bo przypisuje temu padow drugą diodę i jest on jako drugi gracz.
    Dodam, że gitara jest bezprzewodowa.
    Nie wiem co się dzieje, a z miła przyjemnością pograłbym znów w grę.
    Czy da się jakoś wyregulować gitarę/konsolę?
    W czym tkwi problem?

Z gory dziękuje.

[wpisywałęm też zapytania do googli i na tym forum, podobnego problemu nie znalazłem]

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    Zeby rozwiać problem zepsutej gitary, idz z gitara do kolezanki i podłącz ja u niej. Jak u niej bedzie działać to i u Ciebie musi. W przeciwnym razie bedzie to oznacząło padniety nadajnik RF w gitarze.

4. Gears of Persia

Gears of Persia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Albo koleżanka popsuła, albo jak kolega wyżej mówi nadajnik jest popsuty

Wczytywanie...

Poleć forum