1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc i ogólne porady przy kupnie Xboxa 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wacek13, Listopad 4, 2013.

1. Wacek13

Wacek13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

W związku z tym, że teraz wieczory coraz dłuższe i nie ma co robić, a mój PC nie uciąga większości gier zastanawiam się nad kupnem konsoli. Trochę czytałem o PS3 i Xbox 360 i postawiłem na xbox 360 (znam trochę z autopsji ponieważ grywam nie raz u kolegi) popytałem trochę znajomych i jest do kupienia Xbox 360 Elite 120gb kupiony jakieś 3 lata temu. Od znajomego, stan bardzo dobry. Xbox jest przerobiony. Nie znam się na oprogramowaniu itd. ale podobno na tym Xboxie nie pójdzie nowa fifa czy gta V (tak mi mówił ten kolega a na tych grach najbardziej by mi zależało) i pytanie czy będzie można go jakoś zaktualizować żeby te gry poszły? i pytanie ile jest wart taki Xbox? ponieważ kumpel powiedział żebym sam go wycenił.

z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Po 1 sprawdź czy płyta główna to Jasper, jeśli tak to opłaca się go brać.

Nie pójdzie... Pójdzie jak zaktualizujesz LT do wersji 3.0 (LT3.0), wtedy pójdą wszystkie gry, jak nie masz o tym pojęcia to najlepiej w serwisie się tym zajmującym :)

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mało szczegułów ...
    Dowiedz się:
    1. jaka przeróbka, flash napedu czy rgh,
    2. jaka data produkcji, jeśli brać fata, to tylko na płycie Jasper.

Edit: Robi772 - na tym screen'nie jest chyba błąd: corony mają zasilacz o mocy 120W...

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

5. Wacek13

Wacek13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha. a jeżeli coś innego niż jasper to nie brać? i ile taki X jest wart?

6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli chcesz brać coś starszego to jest loteria, bo może Ci potrzymać 2 tygodnie i paść, także nie wiem czy się opłaca...
    Wycienić to będzie można jak nie dowiesz jaka data produkcji, płyta główna i jaką on ma przeróbke, pewnie flash napędu stary i trzeba zaktualizować.

#Jabar - Rzeczywiście, nawet nie zwróciłem uwagi. + za spostrzegawczość :)

7. Wacek13

Wacek13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam jeszcze pytanie, czy gdybym kupił nowego X-a to jest możliwość przerobienia go (najlepiej bez utraty gwarancji)?

Edit:

właśnie sie dowiedziałem, że jest do kupienia na wiosce xbox 360 Falcon na LT 3.0 2008r, cena 300zł. co Wy na to?

8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Bez utraty gwarancji się nie da.
    Falcon niejednym działa długo bez zarzutu, a niektórym siada moment, także to loteria..
    Jak kupować to tylko Jasper lub Slim

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum