1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc na temat przerabiania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez credtu, Grudzień 1, 2013.

1. credtu

credtu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam od dłuższego czasu konsole przerobioną Xbox 360 FAT z dyskiem 20-40GB konsola była zakupiona wraz z przeróbką podajże ixtreme 1.6 z możliwością nagrywania gier pod Wave 3 czasem Wave 4.
    Z biegem czasu zakupiłem Kinect zaktualizowałem konsole pod możliwość grania w Michael Jackon Experience.
    Oglądałem kilka filmików odnośnie wgrywania LT 3.0 jednak problem z wtyczkami.
    Konsole rozkręciłem i napęd to BENQ VAD 6038. Próbowałem podłączyć napęd konsoli do PC lecz kabelki (wtyczki) się nie zgadzały

Jednak jej nie używam z wiadomych powodów jak każdy kto chce przerobić konsole "pieniążki" zastanawiam się nad przeróbką LT 3.0 lub inną z pomocą której będzie można grać w KOPIE najnowszych gier zarówno pod Kinect jak i bez Kinecta, zarówno skopiowanych orginałów jak i ściągniętych z neta.
    Konsole nie podłączam pod neta nigdy jedynie jak muszę to aktualizuje przez pendrive.

I. Czy jest możliwość wgrania na LT 3.0 lub innej przez podłączenie konsoli do komputera przez przedłużacz USB(portami USB)?

II. Czy jest możliwość wgrania LT 3.0 przez pendrive?

III. Ile trwa wgranie LT 3.0 lub innej spełniających moje wymagania odnośnie gier w sklepach ludzi którzy się zajmują przerabianiem konsol?

Za wszelkie odpowiedzi, podpowiedzi serdecznie dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Nie
    2. Nie
    3. Zależy to od osoby, która to robi, LT to może godzinka roboty, RGH tak z 1 dzień, bo trzeba też testować czy wszystko ok.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Ad1 i Ad2 polecam poczytać w dziale LT poradniki odnośnie przeróbek.
    Ad3. LT+3 15 minut, RGH 120 minut

Wczytywanie...

Poleć forum