1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[pomoc] Nagrywareczke i Ata/sata

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez Yarkezy, Październik 21, 2012.

1. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    Witam ... czy ten zakup będzie trafiony ? Ihas Komputronik, hmm cena nie jest wcale wygórowana ... Pytanie numer dwa: Czy jeżeli ta nagrywarka ma wejscie ATA to czy podlacze ja na plyte gowna ktora ma wejścia SATA ?. I ostatnie, czy da się zrobić coś żeby nagrywać 1:1 100% na innych płytach niż Verbatim ? (w moim przypadku Emtec) ?. Dziękuje za odpowiedź

@Down ROBI ... dziekówka że pomogłeś :p, wiesz co ... co do tej rewizji ... jest napisane bulk black, a czytałem nie dawno tu na forum że chłopaczek też wziął tego Liteonka tyle że w innej miejscowości pewnie ... ale tym linkiem sie sugerowałem i to samo zamówiłem u siebie do salonu ... więc myśle że będzie ok ... Mógłby ktoś z tą rewizją sie odezwać jak to jest dokładnie ... Dzięki jeszcze raz

@Edit 2 Robi słuchaj ... tam w opiniach znalazłem coś takiego :
    Więc myśle że będzie ok :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: [pomoc] Nagrywareczke i Ata/sata

jeśli to ihas z rewizja B to jak najbardziej bo nie widzę żeby się coś wspominali tam o B, no chyba, że już się pytałes
    ta nagrywarka jest na SATA.
    Tak przerabiasz fw na odpowiednie media id płyty i wszystko będzie śmigac

@EDIT
    OK, skoro piszą że to B to wszystko będzie w porządku :)
    Pozdrawiam

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. Yarkezy

Yarkezy Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piotrków TryBunalski
    @Edit
    Napęd siedzi w kompie już ... wszystko pasuje, wejście sata, rewizja B, nowe Firmware wgrane, Forza 4 i Dirt odpala z dysku bezproblemowo ... Dziękuje za pomoc, napęd polecam i Pozdrawiam ! (można zamknąć)

Wczytywanie...

Poleć forum