1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc oraz porady konto Youtube

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zetrov, Maj 20, 2012.

1. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Witam
    Mam do was prośbę o porady nt kanału na youtubie. czy jest ktoś kto może zrobić layout na yt i intro do kanału? Ewentualnie jakieś porady dla początkującego.na pewno będę dodawał komentarze do filmów niedługo
    Kanał na www.youtube.com.zetr0v

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nazbieraj sobie widzów, po czym zapytaj się ich czy ktoś umie zrobić i na 100% ktoś ci zrobi :)

a porady dla początkującego: nie nagrywaj głosu na ****owym mikrofonie i pamietaj ze jak nagrywasz komentarz to czujesz sie jakbyś miał schizofremie i gadasz do ściany, więc to nie jest tak łatwo po prostu nagrać komentarz :)

4. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    To wiem że nie jest łatwo.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

5. Wizbone872

Wizbone872 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Obadajcie se morderce z miechowic na youtube w szczególności część 5 - Trailer !
    Przepraszam że tak w tym temacie.

Wczytywanie...

Poleć forum