1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc, porady, kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 0Benek, Listopad 26, 2011.

1. 0Benek

0Benek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam kilka pytań.
    1. Kupiłem Xboxa 360 250GB identyczny jak tu : XBOX 360 SLIM 250GB + KINECT + 2 GRY KURIER GRATIS (1957771549) - Aukcje internetowe Allegro i mam pytanie bo prawie wszystkie slimy są w połysku a mój jest w macie, czymś się różnią ?
    2. Jaki kabel HDMI do tego dokupić, czytałem, że nie ma różnicy czy za 20zł czy za 220 zł, więc tylko proszę o potwierdzenie tej tezy, ew. jaki kabel.
    3. Chcę kupić telewizor minimum 40", musi mieć HD, nie mam dużego budżetu, kupić nowy czy używany, proszę o nazwy dobrych i nie za drogich telewizorów.
    4. Muszę dokupić pada, musi być orginał, jaka cena jest ok. za nową orginałkę, czytałem, że też są podróbki. Dlatego proszę o linki do allegro.
    5. Chcę kupić nagłośnienie do pokoju, ma być to do grania, słuchania i oglądania i ogólnie podpięte pod telewizję i konsole. Myślę, że też nie drogi zestaw jakiś, ew. lepiej złożyć samemu, tylko nie mam zielonego pojęcia o głośnikach.
    6. Potrzebuje też jakiejś fajnej szafki pod Xboxa, dekoder itp. Nie ma to być koloru drewna itp. tylko przykładowo czarna etc.
    Z góry dzięki, pozdro !

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Oryginalnie był kupiony jako 4gb a gościu pewnie dokupił dysk.
    wersja 4gb - matowa
    wersja 250 gb - połysk
    Do wersji 4 gb, idzie dokupić dysk i go wsadzić
    2. obojętnie tylko patrz na długość, nie ma różnicy 20 zł a te za 200
    3. Najlepiej to nowy, jeżeli nie masz za dużo kasy to patrz używany w dobrym stanie
    4.Ja kupiłem oryginały za 80zł ale wersja OEM (bez opakowania)
    Popatrz na ten temat:
    http://xboxforum.pl/sprzet-f11/uwaga-na-podrobki-pad%D3w-8234.html
    Po obejrzeniu odróżnisz podróbke od oryginała, na allegro pełno podrób sprzedawanych jako oryginały
    5. Tu niestety Ci nie podpowiem, musisz coś sobie poszukać
    6. Popatrz w sklepach na allegro etc. :)

4. 0Benek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie możliwe, żeby był dysk 4gb, ponieważ kupiłem konsole nową w Media Expert, na allegro też jest 250GB mat, także nie wiem.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Wersja 4 GB ma wbudowaną w sobie pamięć, ewentualnie można dokupić dysk np.250gb i sprzedać ją jako wersje 250gb ale obudowa jest matowa, wersja 250gb ma dysk a w sobie nic i obudowa jest połysk. Ale Ty kupiłeś w MediaExpert mówisz że masz matową jako 250gb, dziwne troche gdybyś kupił na allegro mat jako 250 to bym się nie ździwił...

6. 0Benek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. 0Benek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorry, że PPP ale nie uzyskałem odpowiedzi. Na ebayu znalazłem wersje orginalną matową 250GB.
    Więc wychodziły 2 wersje ?
    Jeszcze jak ktoś by mi odpowiedział na 5 pytanie.
    Z góry dzięki.

8. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To zależy ile masz miejsca i kasy. Ja mam mały pokoik i najlepszym rozwiązaniem okazały się Logitech Z-5500. Mam do nich podłączone dwa komputery, konsolę i telefon. Jeśli masz więcej miejsca (duży pokój, mało mebli itp) to możesz kupić amplituner + kolumny.

Wczytywanie...

Poleć forum