1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc-porady o dysku do x360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ElPolako77, Październik 4, 2011.

1. ElPolako77

ElPolako77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, chciałem się dowiedzieć czegoś o możliwości dokupienia dysku do xboxa360 slim 4GB. Jakie dyski tam pasują i mniej więcej jakie ceny.
    A także co sądzicie o tych aukcjach? Czy te dyski to oryginały a jak nie to czy będą śmigać

NOWY!! DYSK 20GB DO XBOX360 SLIM W OBUDOWIE/ GWAR (1846012485) - Aukcje internetowe Allegro

120GB Dysk 120 GB XBOX 360 SLIM + możliwa obudowa (1855486680) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
  5. snake16

snake16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    170 zl z obudową na ellegro zamówiłem, dzisiaj mam nadzieje że już dojedzie. 250 GB. W takie Gry Jak Crisis2 i GTA 4 To laser nie wie co ma ze sobą zrobić, raz chodzi raz nie, czasem i coś zaćwierka, jak by płyte rysowało i textury się wczytują Wolno [Czasami]

Jak nie masz dużo kasy, to weź ten 120, spokojnie ci wystarczy. Tylko np ja już wolałem dopłacić tez 50zł [ahhh ta kasa idzie] i 250 GB kupić
    NOWY!! DYSK 250GB DO XBOX360 SLIM W OBUDOWIE/ GWAR (1846012563) - Aukcje internetowe Allegro ja od tego gościa zamawiałem 169 z przesyłką, tańszych nie znajdziesz, chyba że bez obudowy
    Gwarancje masz 6 miechów jak by co się miało stać

Wczytywanie...

Poleć forum