1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc prosze!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Nerdox, Kwiecień 25, 2011.

1. Nerdox

Nerdox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stolica Nauk Ogrodniczych.
    Tak mam Notebooka Fujitsu Siemens Amilo PA1510, system Windows Xp. Miałem taki problem że jak instalowałem coś na dysku to komputer wylączał mi sie nastepnie ponownie uruchamiał i dochodził do ladowania windowsa gdzie sie zatrzymywał i wyskakiwał bląd "operating system not found".Oddałem laptopa do profesionalnego informatyka stwiedził że to jest wada twardego dysku bo jest uszkodzony, nastepnie wymienił dysk na 2x wiekszy (miałem 160,teraz mam 320).Gdy juz odzyskałem komputer to postanowiłem że, obejrze film z interntu oglądam juz 25 min a tu nagle (Komputer mi sie sam wylącza,i gdy probuje go wlączyc nie reaguje dopiero po 2 minutach komputer reaguje na wlącznie i się normanie uruchamia). Tak samo jest jak gram w gry np.Pomocy proszę czym to jest spowodowane!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Neski

Neski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    jak dla mnie przegrzewanie się systemu - reaguje dopiero jak ostygnie ..
    sprawdził bym chłodzenie kompa.

4. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Oprocz chlodzenia proponuje sprawdzic pamieci RAM

5. ii RuSsIiAn SpY

ii RuSsIiAn SpY Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. zibby13

zibby13 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem to samo tylko ze sie wylaczal po2-3 godzinach,wymieniłem wiatraki i pomoglo

Wczytywanie...

Poleć forum