1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy flashowaniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez muniek131, Kwiecień 10, 2010.

1. muniek131

muniek131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Witam!
    Prosiłbym o pomoc przy flashowaniu napędu Lite-ON FW Ver: 83850C. Data produkcji napędu to: July 2009. Przeszukałem forum i zobaczyłem tylko, że trzeba to zrobić jakim programem tylko nie wiem jakim. Prosiłbym o szybką pomoc.
    P.S. Czy moge napęd z konsoli jasper flashować na innej konsoli np. xenon? (tylko użyczenie napięcia)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    Jungle Flasher DosFlash p.s. tak możesz

4. muniek131

muniek131 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdów>KrK
    Ja mam taki napęd:
    Czy flas***e się go trickiem z tacką?

P.S. Jaki do model? 83850V1 czy 83850V2 ?

5. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    TUTAJ POTRZEBNE RZECZY(BOOTOWALNY PD+INSTRUKCJA I LITEON ERASE)

Kod:
    http://www.przeklej.pl/plik/bootlterase-rar-0011jb19p40i
    jesli to v1 to robisz tak

WYDOBYCIE KLUCZA

- podłączamy napęd kabelkiem SATA do komputera, a zasilanie bierzemy z konsoli
    - uruchamiamy DOSFLASH z bootowalnego pendrive, wpisując "dosflash" po uruchomieniu systemu DOS
    - gdy znajdzie nam nasz napęd SAMSUNG, wpisujemy "n" i enter
    - program zapyta nas o numer pod jakim wystąpił napęd, więc wpisujemy go i klikamy enter
    - na następnym ekranie, wybieramy "liteon k" i znów ENTER
    - teraz program zapyta, jaką nazwę chcemy nadać naszym plikom, najlepiej nadać nazwy które podaje dosflash
    - teraz postępujemy zgodnie z instrukcjami na ekranie, więc wysuwamy tackę, odłączamy napęd od zasilania, a następnie wsuwamy tackę do połowy i podłączamy zasilanie - następnie dajemy "y" ***** teraz wysuwamy tackę i znów "y" **** i znowu tacka do połowy, a potem otwarta
    - na naszej przenośnej pamięci zapisze nam nazwane przez nas pliki

WGRYWANIE KLUCZA

-uruchamiamy nasz bootowalny pendrive i wpisujemy "dosflash liteon e CE00" (CE00 - to port pod który mamy podłączony napęd i sprawdź pod jakim masz go w swoim komputerze)
    -jak wyczyści napęd wpisujemy "dosflash" i gdy wykryje nieznany napęd, klikamy "y" i enter
    -po czym wyłączamy i włączamy zasilanie, napęd powinien się odblokować
    - program zapyta nas o numer pod jakim wystąpił napęd, więc wpisujemy go i klikamy enter
    -teraz wybieramy "w" (WRITE) i enter, a następnie podajemy nazwę pliku, który przygotowaliśmy na pendrive
    -czekamy aż banki zostaną wgrane i gotowe.

JEZELI V2 musisz ciąć ścieżki

Wczytywanie...

Poleć forum