1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy kupnie nagrywarki.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Konrad Radek, Październik 31, 2013.

1. Konrad Radek

Konrad Radek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Mam zamiar w przyszłym tygodniu kupić nagrywarkę Liteon iHas dlatego zwracam się do Was drodzy forumowicze z prośbą o pomoc, a mianowicie: Czy mógłby mi ktoś przesłać link z allegro jakiejś nagrywarki którą bez problemu będę mógł nagrać FIFĘ 14 czy GTA V we w miarę rozsądnej cenie. Potrzebuję też adaptera, żebym mógł tę nagrywarkę podpiąć do laptopa ponieważ nie posiadam komputera stacjonarnego.
    Drugim i ostatnim moim pytaniem jest to czy będę mógł przerobić obraz gry, który jest pod lt 3.0 na taki, który będzie chodził pod lt 2.0 i nagrać go normalnie nagrywarką który mam nadzieję zakupię? czy wszystko będzie normalnie działać czy konieczna jest aktualizacja przeróbki?
    Z góry dziękuję Wam za pomoc i oczekuję na odpowiedzi!
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wpisz w allegro burner max jeden użytkownik ma za bagatela 180 zł, musisz dokupić przejściówkę z USB na sata, i powinieneś zrobić update do lt3.

Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. Konrad Radek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. wiepsz

wiepsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Update nie jest konieczny, możesz przerabiać topologię, ale na dłuższą metę lepiej wgrać LT 3.0. Rewizja B jest w ciul droga, jak chcesz zaoszczędzić weź rev. D (2-3x tańsza), w temacie niżej z nagrywarką wrzuciłem też ustawienia nagrywania pod nią. Tylko pamiętaj, robisz to na własne ryzyko, bo grono ekspertów zaleca tylko i wyłącznie rev. B z burner maxem :)

7. Konrad Radek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, rewizja D kosztuje 75 zł więc jest to dość duża różnica. Jednak przy kupnie chciałbym mieć pewność czy nie będę miał żadnych problemów z nagrywaniem. Czy tym ihasem za 75 zł na pewno nagram wszystkie gry? Czy bezpieczniej dać to 180 zł i mieć pewność, że wszystko będzie ok?

8. wiepsz

wiepsz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gwarancji Ci nie dam, ale u mnie na tych ustawieniach Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting działa bez zarzutu. Jeśli wciąż nie ufasz, a chcesz oszczędzić, spójrz tutaj: http://xboxforum.pl/ihas-241/lista-nagrywarek-nadajacych-sie-do-cross-flashu-ixtreme-burner-max-137951/ , asusy nadające się do burner maxa chodzą po 70 zł :) ale nie wiem czy działają w 100% jak trza, choć sądzę, że tak, skoro nadają się do flasha (bebechy są istotne, nie producent) :)

Wczytywanie...

Poleć forum