1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy kupnie X360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patrykzz, Lipiec 18, 2012.

1. patrykzz

patrykzz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    A, A
    Witam. Od razu chcę powiedzieć że jestem graczem na PCtowym, konsoli nigdy nie miałem, a jedynie styczność wiele razy z PS3 i kompletnie się na tym nie znam, więc chcę poznać waszą opinię na ten temat:
    XBOX 360 ARCADE/PREMIUM 100% SPRAWNE TRADENET1 (2468927558) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    XBOX 360 PREMIUM+DYSK 20GB 100% SPRAWNE TRADENET1 (2468927568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Czy kupno takiej konsoli za tyle jest opłacalne? Rozumiem że dysk 20GB to mało ale załóżmy że grałbym wkładając płytę (tak przynajmniej można na PS3). Rozumiem że jest tu sama konsola bez hdmi czy padów, ale cena kusi i nie wiem czy by to kupić za taką cenę. Po prostu chcę wiedzieć czy warto i czy coś powinienem o tym wiedzieć. Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z wersją 'Arcade'/'Premium'? Z góry dzięki!

Edit: dodaje jeszcze jeden link
    KONSOLA XBOX`360 ARCADE / PREMIUM 190`PLN + LT3.0 (2476954732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
  4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Konsole naprawiane, walną rodem lada dzień. Tak jak kolega wyżej napisał szukaj Slima albo Jaspera

5. KrZyChUelk

KrZyChUelk Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ełk
    Jaka cena, taka konsola. Te podane wyżej są naprawiane i długo nie podziałają :)

6. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Chlopie, nie patrz gdzie najtaniej, bo kocyki i opalarki sa wszedzie...
    :sly:

Nie zaluj pieniedzy, chyba ze chcesz po miesiacu przetransformowac konsole w zgrabna prase do papieru.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum