1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy kupnie zestawu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MariuszGTV, Sierpień 28, 2013.

1. MariuszGTV

MariuszGTV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Weremien, Poland
    Witam,
    na poczatku chcialbym przywitac wszystkich uzytkownikow forum.
    Mam zamiar na poczatku wrzesnia
    kupic Xboxa, od razu przerobionego, z gwarancja, najlepiej Jaspera v2 bodajze, oczywiscie caly zestaw. Moj budrzet to ok +/- 400-450 zl + musze kupic nagrywarke.

Mam kilka pytan;
    1.Czy musze kupic jakas konkretna nagrywarke?
    2.Jaka nagrywarke polecacie?
    3.Przerobka RGH czy LT 3?
    4.Czy polecacie jakiegos konkretnego sprzedawce na allegro?
    5.Jak podlaczyc konslole do monitora? (posiada dvi i d-sub brak hdmi do komputera podlaczony przez dvi)
    6.Co z dzwiekiem skoro moj monitor nie ma hdmi i wbudowanych glosnikow?
    7.Gdzie sa zapisywane save z gier kiedy konsola nie ma dysku?
    8.Warto dokupic dysk?

Z gory dzieki za pomoc i odpowiedz ;)

Sorry za chaos... :banghead:

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. GLS1920

GLS1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chorzów
    1. Tak musisz kupić nagrywarkę ihas 124-b Koniecznie B. Inna jest nieodpowiednia
    LITE-ON iHAS124-19 B iHAS124B XBOX BURNER MAX XDG3 (3489659569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Jeśli jesteś z dużego miasta nie kupuj na allegro. Ja swojego ihasa kupiłem w sklepie komputerowym na osiedlu za 75zł

2Patrz wyżej

3Jeśli chcesz grać online to LT. Jeśli nie to RGH. Musisz się zastanowić. Przy LT musisz grac z płyt, przy RGH grasz w gry zgrane na dysk. Ja śmigam na LT

4Ze sprzedawcami na allegro jest różnie ;) Sugeruj się komentarzami. Szukaj przedmiotu, którego właściciel mieszka niedaleko. Podjedz autobusem/autem i odbierz osobiście.

5. Zastanów się nad kupnem TV, bez na tych złączach jakość obrazu może być zła

6 To na służszą rozkminę

7Jeśli nie ma dysku to musisz takowy dokupić, lub kupić kartę pamięci na save. Poszukaj na allegro

8. Warto. Czy będziesz miał LT czy RGH to tak. na RGH grasz w gry zgrane na dysk. NA LT grasz z płyty ale uprzednio i tak instalujesz ją na dysku (kilka gb) żeby oszczędzić laser i nie odczytywać wszystkiego z płyt.

4. pabllopl

pabllopl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Puławy
    3. nie wiem jak z lt3 ale znajomy ma rgh i jak najbardziej jest z niego zadowolony mialem okazje sam troszke sie pobawic konsola z ta przerobka co prawda troszke zabawy jest w przerabianiu gier ale wszystko jest do ogarniecia no i gry z dysku zewnetrznego dzieki czemu nie tzrzeba co chwile plyt wypalac
    5. mozna go podlaczyc kablem component> d-sub + chinch znajdziesz takie na allegro w cenie okolo 20-30zl ale jakosc jaka uzyskasz jest dramatyczna sam taki posiadam i szalu nie ma co prawda jako tako grac sie da ale zadowolony z niego nie jestem
    6. jak wyzej
    7. dysku jako tako nie ma tylko slim 4gb i wlasnie na tych 4gb zapisuja sie wszystkie dane

5. the mistic

the mistic Banned

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na forum masz sprawdzonych sprzedawców co możesz kupić od nich. Za cene 450zl to jakiegoś jaspera kupisz z lt/rgh i minimalnie ci styknie na nagrywarke.

6. MariuszGTV

MariuszGTV Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Weremien, Poland
    Wielkie dzieki za taka szybka i rzeczowa odpowiedz ;) Z tego co widze duzo osob poleca RGH, nie bede gral online i nie planuje uzywac XBL. Budrzet jest delikatnie do naciagniecia, bo zdaje sobie sprawe z tego ze ceny Xboxa sa wyzsze niz np PS2. Jak jest z zywotnoscia Lasera przy Lt? Konsole chcialbym kupic z minimum 12-mies gwarancja sprzedawcy, ktory robil przerobke. Pozdrawiam.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum