1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomoc przy kupnie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TxoZ, Grudzień 26, 2013.

1. TxoZ

TxoZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema!
    Mam kilka pytań. Ogólnie jestem zagorzałym PC'towcem i mam zamiar kupić xbox'a 360

1. mam zamiar kupić dokładnie ten model
    KONSOLA XBOX 360 4GB KINECT + SPORTS + PIXAR + ADV (3815548989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    czy jest w nim coś "złego"?
    2. czy jest możliwość podłączenia do niego pendrive i zapisywania tam save'ów?
    3. dlaczego poradnik
    http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/poradnik-na-co-zwrocic-uwage-przy-kupnie-xboxa360-60173/
    nie jest dla wersji slim?

szukam już od ponad godziny różnych informacji i nie mogę znaleść więc proszę o pomoc lub o link. a jeśli ktoś ma zamiar pisać "google nie gryzie" to niech lepiej nie pisze :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Konsola ma 4 GB , jest możliwość podpięcia pendrive/dysku lub dokupienia dysku 250 GB , moim zdaniem szkoda ze w ofercie są same gry na kinecta , ogólnie konsola spoko :)

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  5. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A ja się załapałem na mega okazje. Dostałem/ wyszukałem sobie właśnie xboxa z kinectem i 3 grami na niego. Zapłaciłem.. uwaga :D 600zł :D Xbox był używany tylko raz co świadczy o tym jego idealny stan.

6. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mi również udało się kopić konsole za grosze która była nieudanym prezentem i przeleżała rok w pudle ale co to ma do tego tematu ?

Wedłóg mnie cena zestawu jest dobra lecz zastanowi l bym się nad używanym produktem i za tą cenę masz jeszcze dysk 250GB
    Konsola 600 + kinect 190 + dysk 250GB 170 + gry to są groszowe sprawy 10zł za płytę na której masz 20 gier.

7. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No faktycznie ''odciąłem'' się od tematu ;).
    Również twierdze jak kolega wyżej, lepiej kupić używke ;) A w ogóle to trochę drogo, a co do pytania w xboxie slim są 4 wejścia USB, ja właśnie instaluje gre na penie więc bez problemu zapisesz save lecz będzie musiał skonfigurować to pod xbox w menu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum