1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy nagraniu FIFA 14.!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Nieobsługiwalny, Styczeń 14, 2014.

1. Nieobsługiwalny

Nieobsługiwalny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Proszę o pomoc osobę doświadczoną gdyż chcę prosić o pomoc w nagraniu fifa 14 ;) Mam tylko jedną płytę verbatim i nie chcę jej stracić i wrzucić do kosza. Więc błagam kogoś kto nagrał już Fifę14 aby podesłał mi swoje ustawienia ImgBurn w wersji SCRINA abym się połapał co i gdzie jest ;)
    Mam nagrywarkę iHas 124B z wgranym Burner Max oraz LT 3.0

Bardzo proszę o pomoc i dzięki za odpowiedz ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Speed x4
    OPC ON

4. Nieobsługiwalny

Nieobsługiwalny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0