1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy nagraniu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chmielek, Listopad 7, 2009.

1. chmielek

chmielek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Dzisiaj mam zamiar nagrać swoją pierwszą grę na xboxa 360, i zakładam ten temat żeby nie popełnić żadnej gafy i mam nadzieje że mi pomożecie. Zacznijmy, będę wam tutaj pokazywał w formie graficznej co robię i jak będę miał jakiś problem to dam znać.
    Pobrałem NBA 2k10 w 6 partach, wypakowałem te party. Później pojawiło się podajże 62 party po 95,4 mb, i je również wypakowałem. Po wypakowaniu tych partów ukazały mi się dwa pliki:
    Otwieram plik "rnt-nl10.000" w "XDVDMulleter 10". Szukam tego pliku i klikam ok, a następnie next, i wyskakuje mi komunikat:
    Co mam tu nacisnąć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    wywal mulletera i zacznij uzywab abgx360
    reszte znajdziesz w poradnikach w dziale iso

4. deffc0n

deffc0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    -==P0LAND==-
    A plyke wypalaj pod CloneCD easy soft i najlepszy ;)

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Ja polecam ImgBurn, ale tego na forum już było pełno!

Masz poradniki przyklejone u góry tematów. Pamiętaj że przy wybieraniu obrazu płyty do nagrania wybierasz ten mały pliczek z rozszerzeniem *.dvd.

Wczytywanie...

Poleć forum