1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pomoc przy napędzie po wymianie lasera

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dzonywzk, Sierpień 14, 2012.

1. dzonywzk

dzonywzk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam mam takie pytanie bo już nioe wiem co moge zrobić po za oddaniem do serwisu mam konsole fat z napędem benqu i wymieniłem laser bo nie czytał już prawie płyt (przetrzyj szmatką) przy wymianie niestety odkęciłem śróbki mocujące prowadnice lasera i teraz jak włożę płyte albo nic nie czyta jak za bardzo odkrece srobki prowadnic a jak za mało odkęce to "skrobie próbuje" i też nie może odczytać macie jakiś pomysł na wyregulowanie ich a może to coś innego ps plombę antystatyczną rozlutowałem laser jest już drugi a i wkładając stary laser który troche czytał teraz też nie czyta dzięki za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Jak rozregulowales prowadnice to możesz już szukać innego mechanizmu bo ustawić ich się praktycznie nie da, chyba że przez przypadek :p

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. dzonywzk

dzonywzk Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    udało mi sie w serwisie poowiedzieli ze nie robi sie takich rzeczy bo nie da sie a mi sie udało :D 4 śróbki na różnych wysokościach i śmiga czytając wszystko a za nowy napęd z przełożeniem chcieli 150zł :D

Wczytywanie...

Poleć forum