1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy podjęciu decyzji kupna

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hantom, Grudzień 14, 2014.

1. hantom

hantom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Was,
    Kilka lat temu byłem użytkownikiem X360, jak sprawdziłem konto na tym portalu mam 4 lata ale postów zero, może mnie jeszcze ktoś pamięta, HantomPL z Xbox live.
    Ja pamiętam jeszcze ludzi z czasów xboxonline valhalla czy jakoś tak, Takich jak bushi, smoczekms, florek i jeszcze kilku bym sobie przypomniał. Teraz do sedna.
    Pamietam jak się fajnie grało przez live'a. ale musiałem sprzedać xbox'a. Teraz mam już tylko starego laptopa a chciałbym sobie pograć w jakieś gry.
    Przez to mam ostatnio ciężki dylemat kupić komputer, czy może TV + do tego X360 czy może Xbox one.
    Jak teraz wygląda gra na tych konsolach? Czy lepiej jest kupić X360 czy jednak xbox one? Jak wygląda sytuacja z grami.
    Chciałbym abyście się wypowiedzieli tylko na tle X360 vs XOne bo czy kupić konsole czy komputer to już tylko ja sam muszę podjąć tą decyzje.

Pozdrawiam
    Hantą ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Butcher696

Butcher696 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Proste - jak jesteś fanboyem tylko grafiki to wypasiony pc ,na 2 miejscu xbox nowy ,jak zalezy ci na grafice odrobinke gorszej ale to sie nie liczy bierz xbox 360 za grosze teraz i pc ewentualnie za grosze zbuduj będzie tak samo.

4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Obydwie są dobre. Osobiście mam wszystkie wymienione przez Ciebie. Xbox 360 to ogromna baza gier a dodatkowo za grosze tak że jak ominęło Cię kilka lat grania to będziesz miał co robić. Xbox One jeszcze rok temu był dla mnie zbędną zabawką. Teraz kupiłem go i naprawdę nie żałuję. Super sprawa. Oddaję moje rgh 2TB mojej Siostrze na dniach ale tylko dlatego że nie miałbym już czasu na granie na obydwu konsolach a po co ma się kurzyć i marnować pod tv. Z drugiej strony pc. Nie wyobrażam sobie nie mieć pc. Wielozadaniowość oraz steam na którym ostatnio gram tylko w ets 2 na padzie od xboxa. Pozostaje kwestia exów - które gry bardziej Ci odpowiadają. To już subiektywna opinia każdego gracza.

5. Dawidovy

Dawidovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co prawda jest mało gier, ale na twoim miejscu wybrałbym xboxa one niż komputer, będziesz miał spokój na dobrych kilkanaście lat i dobrą grafikę.

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Z mojej perspektywy kupowanie teraz x360 czy ps3 jest cofaniem się w rozwoju, nie oszukujmy sie juz za kilka miesięcy gry przestana na nie wychodzić a jak wychodzą sa okrojone i biedniejsze od tych z pc czy xo oraz ps4, na twoim miejscu kupił bym xo albo ps4 w zależności od gustu no chyba ze masz kasę na co kilkomiesięczne dokupywanie nowych części do pc i martwienie sie wymogami sprzętowymi to kup pc

7. Butcher696

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Co do wymogów pc zgadzam się ale jest też 2 opcja bardzo drogi pc i na wiele lat bez wymiany starczy ,ale moim zdaniem pc jest do wszystkiego ale nie do gier ,do gier są konsole z zasady wkładasz płytę i grasz nie martwisz się o aktualizacje systemu ,grafiki ,dźwięku sterów itp aby gry chodziły idealnie do tego wymogi co kilka lat zmiany windowsa bo gry nie obsługuje potem nowe odpalania na nowszym OS ,co do ps3 i xbox 360 - moim zdaniem warto za grosze można zagrać w gry które np nie grało się ,albo pc nie dawał rady odpalić lub komfortowo grać .

Co do grafiki to nie tylko to się liczy ,stara konsola a nowa to jak grąc na ultra i na maxa ale i tak da się grać.

8. Chinczka

Chinczka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Potrzebuję szybkiej pomocy, gdyż muszę podjąć w dość krótkim czasie decyzję. Mianowicie zastanawiam się nad zakupem sprzętu z wbudowanym dyskiem 500 Gb oraz wersją 4 GB + dysk 500. Którą wersję wybrać, czy jest jakaś różnica między wbudowanym a zewnętrznym dyskiem? Poniżej podaje linki do ogłoszenia.
    Xbox 360 4GB + Kinect + 3 gry + dysk 500GB - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
    Xbox 360 500GB + Kinect + 3 gry - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

9. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Wewnętrzny lepszy ;) to tyle.

10. Butcher696

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie prawda xbox obsługuje co podepniesz pena ,dysk zewnętrzny na usb ,zarówno pc czy laptopowy podpięty na USB ,więc zależy ile bedziesz wymagał miejsca - taka prawda że pen 32GB wystarczy na zainstalowanie np 2 płyt gry z DVD9 bo i tak w ile gier gra sie na raz

Wczytywanie...

Poleć forum