1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy wyborze konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez franek42, Grudzień 15, 2014.

1. franek42

franek42 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam Samir zakupić konsolę - głównie dla dzieciaków, ale sam też nie mogę się doczekać:sneakiness:. Chodzi mi o to żeby szkraby nie ślęczały przed telewizorem lub PC, a więc stawiam na kinect i tu się rodzą pytania:
    1. ONE, czy może wystarczy 360 ?
    2. Jeżeli ONE, to jak jest z grami na kinecta - chyba na razie jest ich niewiele
    3. Co sądzicie o tym: XBOX 360 SLIM 1TB 1000GB RGH + 280 GRY + KINECT ! (4877164349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Z góry dzięki za rady dla świerzaka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Hmm mówisz, że nie chcesz żeby dzieciaki siedziały przed tv lub pc, konsola do gier również potrafi być uzależnieniem. Aczkolwiek chcesz kinecta, więc jak się zmęczą to pójdą szybciej spać :D
    1. Wybór zależy od Ciebie, co wolisz czy konsolę z pokaźną listą gier (bo X360 to nie tylko gry na kinecta, ale i duża biblioteka ciekawych gier), czy konsolę, która dopiero się rozwija i trzeba czekać na nowe odsłony gier no i posiadająca mało gier na kinecta. Gry na X360 są za grosze już, że nawet nie warto jej przerabiać - przynajmniej wg mnie. Gry na X1 są droższe.
    2. Pod względem kinecta X360 póki co wygrywa, bo ma większą bibliotekę gier na kinecta niż X1.
    3. Konsola z Twojego linku posiada RGH, czyli możesz zapomnieć o graniu przez sieć. Jedyne co to pozostanie Ci granie na konsoli w tryby singleplayer. Ja uważam, że fajnie jest od czasu do czasu móc pograć z kimś z neta, granie na SP jest nudne po czasie :) A powiem Ci jeszcze, że im człowiek ma więcej gier tym mniej gra, bo trudno się zdecydować w co chce się tym razem grać. Pewnie nawet w połowę z tych 280 gier nigdy nie zagrasz :) Do tego dolicz sobie ok 100-150zł za kupienie drugiego pada, bo podejrzewam, że pisząc dzieciaki masz ich co najmniej dwoje, a mając jednego pada będą się bić...:)

PS. Najlepszy tekst z tej aukcji to: "NA DYSKU ZNAJDUJE SIĘ OKOŁO 280 NAJLEPSZYCH GIER LEGALNIE POBRANYCH Z SERWISU XBOX LIVE, TAK ABY KUPUJĄCY MÓGŁ WYPRÓBOWAĆ KONSOLĘ TUŻ PO ZAKUPIE - na życzenie lista na maila." - taaa już to widzę, że zapłacił za wszystkie gry. Śmiech na sali, mając piracką konsolę =D Tekst, żeby allegro mu nie wywaliło aukcji :)

1 osoba to lubi.
  4. franek42

franek42 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Śliczne dzięki za fachową odpowiedź, która rozwiała moje wątpliwości. Byłem nastawiony na x360, ale kusiło mnie x1 - nowa technologia, skype, i takie tam inne, ale chyba pozostanie przy x360. Jeszcze raz dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum