1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy wyborze nagrywarki iHas

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eM., Marzec 5, 2013.

1. eM.

eM. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Chciałem sobie kupić nagrywarkę do nagrywania gier na xboxa i przeszukałem tyle aukcji, że chyba znalazłem najtaniej jak się da. Chciałem kupić ihasa bez wgranego fw które kiedyś były chyba po 70 zł ale nie mogę nawet teraz tego już znaleźć a jak już są to nie maja Rev. B.
    Znalazłem takie 2 aukcje:

LITE-ON iHAS124 IXTREME BURNER MAX XGD3 GW24M FV (3068262240) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-19 REWIZJA B + NERO (3030077973) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czym się różnią te nagrywarki ? bo wolał bym kupić tą tańsza.

Pozdrawiam.

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Ihasy B, podrożały bo jest na nie popyt, wszyscy kupują żeby nagrywać płytki na xboxa.
    Niczym się nie różnią, oby dwie są dobre

btw. odświeżać temat można co 24H :)

4. eM.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy te obie nagrywarki nagrywają każdy rodzaj płyt omegi platyny itp ? czy są tylko pod verbatimy zrobione jak to rozróżnić ?

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Pomoc przy wyborze nagrywarki iHas

FW zawsze można zmodyfikować pod inny MediaID płyt, programem Mediacodespeededit, na forum jest o tym tutek. Oryginalnie jest wgrane pod verbatimy

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

6. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    A gdzie jest napisane że nagrywarka za 99 zł to rewizja B ?!!!! Ludzie czytajcie ze zrozumieniem to co jest napisane bo później bedzie krzyk że ktoś was oszukał !

taki jest tam zapis "model IHAS124 z dodatkowym oprogramowaniem Burner Max Payload od Team Xecuter." - czyli sprawa jasna, to na pewno rev D która kosztuje 60 zł i tyle ... skoro jest Burner Max Payload to znaczy że nie wgrywasz FV do nagrywarki tylko korzystasz z programu ... to nie to samo

7. eM.

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    looknij to :)

http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/c4e-s-burnermax-payload-tool-v0-15-a-154542/

i

http://xboxforum.pl/oprogramowanie-13/burnermax-payload-tool-lista-nagrywarek-kompatybilnych-154552/

Ja bym wolał kupić Ihasa B i wgrać do niego FW, niż bawić się z tymi payloadami i z tego co piszą to nie wszystkim to działa jak należy.

Wczytywanie...

Poleć forum