1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy wyborze słuchawek.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez sweeterek, Listopad 4, 2015.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Mam pytanie względem słuchawek.
    Niedawno BialyUst doradzil mi abym kupił ten model "Turtle Beach Ear Force" i one ceną mi odpowiadają ale tak się zastanawiam czy nie kupić samego adaptera i do tego słuchawek bez mikrofonu albo tego tańszego zestawu od Microsoft z tego względy ze w FPS-y nie gram,ze znajomymi nie rozmawiam a słuchawek będę używał tylko z tego powodu że gram nocą kiedy moje dziecko śpi a granie w ciszy jak sami wiecie jest do dupy.
    Proszę o jakąś poradę.Te turtle są dobrym jakościowo produktem ?

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    761
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    jeśli nie rozmawiasz ze znajomymi i ci mikrofon nie potrzebny to możesz kupić sobie sam adapter za ok 100 zł i do tego podłączyć obojętnie jakie słuchawki (które ci najbardziej odpowiadają)

Dzisiaj na OLX widziałem ktoś miał do sprzedania sam adapter za 90 zł

sweeterek lubi to.
  4. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Za 90 zł jest na allegro właśnie i tak się zastanawiałem.
    Ale z drugiej strony najtańsze sluchawki microsoftu na allegro kosztuja 139 zł z adapterem,to też może być dobry wybór bo za średnie słuchawki nauszne trzeba dac ok 70 zł

5. BialyGTi

Polubienia:
    761
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    no to juz od ciebie zależy co oczekujesz :) mi odpowiadały tamte z racji tego ze maja dwukrotne podbicie basu co mi osobiście bardzo odpowiada :p a co do adaptera od MS to napisz do WRUBBS0N on posiada adapter z MS i możesz go podpytać jak sie mu spisuje

sweeterek lubi to.
  6. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    No mi generalnie te co ty masz te turtle odpowiadaja i cenowo i opiniami które czytam tylko czy jest sens właśnie mi kupować słuchawki z mikrofonem :-D
    No muszę się zastanowić,sam adapter jak jak adapter pewnie czyli działa i nic pozatyn:-D

7. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jeśli Ci cena odpowiada to kupuj, mikrofon mozesz używać nie musisz :D (lepiej miec taka opcje niż jej nie mieć) zadowolony bedziesz zarówno z sluchawek MS jak i TB

sweeterek lubi to.
  8. Gorylson

Gorylson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć, dawać 90zł za sam adapter, kiedy za niecałe 60zł więcej mamy zestaw ze słuchawkami jest IMO słabe. Posiadam taki zestaw tj. adapter + słuchawki od MS i są one bardzo, bardzo fajne. Nie spodziewałem się. :) Uszy "całe" kryją się w słuchawkach przez co nie uwierają, jakość dźwięku bardzo dobra (audiofilem nie jestem), no i sprytnie schowany mikrofon, którego nie zauważyłem na poczatku :E
    Polecam. :)

sweeterek lubi to.
  9. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Co do adaptera od MS osobiście taki posiadam i jestem z niego zadowolony jedyna różnica między adapterem od ms a tym od TB jest taka ze adapter turtle Beach ma opcje podbicia basu, niestety adapter od ms nie posiada takiej opcji po za tym nie ma żadnej różnicy. Pod adapter od ms mam obecnie podpięte słuchawki TB XL1 i jestem zadowolony

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

sweeterek i BialyGTi lubią to.
  10. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Dzięki bardzo za pomoc.
    Jak nie sprzedam konsoli do grudnia to sprawie sobie tw turtle głównie ze względu na ten bass.
    Bo lubię posłuchać muzy czasem to opcja się przyda

11. sszemer

sszemer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    osobiscie uzywam logitech g230 do kompa (z osobnymi jackami na sluchawki i mikrofon) + adapter na 4pin za 4 pln. dziala? dziala. a pozwala podlaczyc co tylko zechcemy. trzeba tylko pamietac zeby adapter byl w standardzie ctia (taki jak w iphone, czyli mikrofon na sleeve)

sweeterek lubi to.
  12. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Zdecydowałem się na ten zestaw co biały polecił.
    Tu za dużo kombinowania jak dla mnie :-D

13. Qkisek

Qkisek Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, chcialbym sie dowiedziec na temat słuchawek do xboxa one, bo akurat w tym temacie jestem totalnie zielony
    Znalazłem model turttle beach 420 x i piszą ze dźwięk jest po prostu rewelacyjny
    Nie ukrywam, ze na tym mi bardzo zależy. Do tej pory gram na porządnym kinie domowym, ale są sytuacje, jak noc ( mieszkam w bloku) gdzie juz nie mogę głośno grac, a przeważnie tylko w nocnych godzinach mam trochę czasu aby pograć. W innym przypadku jest kobieta która nie zawsze chce słuchać dźwięku gier, wiec jestem zmuszony zakupić słuchawki
    Teraz pytanie, czy tez model co wymieniłem spełni moje oczekiwania, czy może jest równie coś dobrego co będzie tańsze :)
    Poproszę o jakaś szybka pomoc, bo jak pisałem na tym akurat totalnie się nie znam bo nigdy słuchawek nie uzywałem i nie wiem po prostu jakie kupić :):):)

Pozdrawiam

14. BialyGTi

Polubienia:
    761
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    będą dobre skoro takie ci odpowiadają :) sa kompatybilne z xbox One wiec bedza działac. Ja osobiscie uzywam modelu Ear Force XO i mi osobiście odpowiadają. dzwiek czysty podbicie basu bardzo duze i fajna regulacja chatu oraz dzwieku z gry

15. szuldi

szuldi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja mam tb px4 i dzialaja tak samo z ps4 i xbox one,poza tym swietny dzwiek,solidne wykonanie,fajne funkcje,bardzo wygodne (nie uciskaja glowy nawet po wielu h grania), czas dzialania na baterii to minimum 15 h bez uzywania mikrofonu. Mnie udalo sie je kupic akurat w promocji w dosc dobrej cenie 480 zl nowki,jedyna rzecz ktora mozna zaliczyc do minusow (nie dla kzdego bedzie to minus ale) to to,zeby rozmawiac w party trzeba polaczyc sluchawki z padem (wejscie jack), jesli gramy solo nie uzywajac mic to wszystko jest bezprzewodowo.

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Qkisek lubi to.
  16. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli nie potrzebujesz słuchawek z mikrofonem to nie rozglądaj się w ogóle wśród słuchawek "gamingowych" tylko normalnych "audiofilskich". Te przeznaczone dla graczy grają dobrze, najwyżej w przypadku zestawienia ich z innymi słuchawkami dla graczy. Normalne słuchawki do słuchania muzyki będą o wiele lepsze. Potrzebujesz adapter do pada (chyba, że masz z wejściem 3,5). W budżecie tych wymienionych przez Ciebie dałbym sobie rękę uciąć, że AKG K550 czy Brainvawz HM5 zmiażdżą je, jeśli chodzi o jakość dźwięku.

17. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Do 150 zł znajdzie się coś bez mikro ?

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

18. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Coś się znajdzie. Superlux HD 669 lub HD330 na przykład. Wśród używanych dorwiesz jeszcze lepsze.

Ostatnia edycja: Listopad 30, 2015
    sszemer i sweeterek lubią to.
  19. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Jak chcesz sluchawki bez mikro to w tej cenie kup jakies duzo obojetnie jakie i bedziesz zadowolony

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców

sweeterek lubi to.
  20. kunis6

kunis6 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    ja polecam AKG K518LE, daja rade przy kompie jak i przy X0

sweeterek lubi to.
  21. BialyGTi

Polubienia:
    761
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    jak chcesz słuchawki bez mikrofonu to polecam jedna z najlepszych firm jakie produkują słuchawki "Sennheiser"

posiadam od nich 2 pary jedne dość słabe bo Sennheiser HD 201 ale i tak bija na głowę jakieś pioniera i sony itd a drugie bardziej profesjonalne Sennheiser HD 380 PRO to juz słuchawki stworzone dla DJ wiec na nich dźwięk jest naprawdę konkretny

PS. Mam tez Tourtle Beach Ear Force X0 One kupione 25 Października tego roku i te będą na sprzedaż

Ostatnia edycja: Grudzień 3, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum