1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy wyborze telefonu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Aizen30, Marzec 15, 2014.

1. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam niestety zostałem postawiony przed wyborem telefonu przez operatora mojej sieci, a on nie oferuje telefonu którego bym chciał czyli Samsung galaxy s3.

Więc kieruje pytanie do was, jaki telefon tej klasy polecacie inny (ma być podobny tej s3).
    Telefon musi posiadać:

a)4rdzenie
    b)1gb ramu min
    c)nie mniej niż 4gb pamieci telefonu
    d)na systemie android
    e)nie kosmicznie drogi

Przy prozycjach miłe widziana cena.

Za przydatne mi pomysły nagradzam przydatne.
    Z góry dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rubeo

Rubeo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chcesz telefon od operatora czy kupić na własną rękę ? Zależy co masz na myśli mówiąc nie kosmicznie drogi ? Polecam Samsunga Galaxy Ace 3 , spełnia Twoje wymagania i cena nie jest kosmiczna.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Napisz jakie Ci zaproponowali żebyśmy nie strzelali w ciemno jaki w ogóle możesz wziąć.

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Od operatora, nie ma być np s4. Operator pozwala żeby sobie fon wybrał oczywiście za opłatą. Nie mają s3 to chce coś podobnego może będą mieć. Sprzawdze zobacze rozważałem ten model.

Takie jak xperia M lub lg swift lub kazan plus a te tel są zabytkowe jak to forum.

za słaby duo i ma 4gb pamieci wewnetrzenej, s3 ma więcej.

Edit dodam ,że to sieć plus.

6. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Wczoraj kupiłem LG G2. Jak na razie jestem zachwycony. Samsungi znudziły mi się okrutnie (miałem S1 i S2). Poczytaj sobie specyfikację techniczną, jest naprawdę świetna! LG po tych wszystkich Syftach wypuściło naprawdę solidny kawałek sprzętu. A z appek najbardziej zachwycił mnie uniwersalny pilot do wszelkich urządzeń. Poszły w kąt 4 różne piloty (tv, DVD, dekoder, amplituner) bo wszystko obsługuje z telefonu. Mega polecam.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  7. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Temat kosz/do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum