1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy wyborze TV do konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ciemna, Luty 27, 2012.

1. ciemna

ciemna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Planuje w przyszłości kupić xboxa lub ps3. Konsola będzie w moim pokoju jednak też muszę kupić nowy TV bo nie mam, a nie chcę zawracać gitary dla rodziców. Pokój to około 5x5 może większy. I czytałem że najlepszy telewizor do konsol to plazmy. Jednak widziałem najmniejszy tv to 42 a takiego nie chcę. Chciałbym kupić 26 calowy. I tutaj moje 3 propozycje co do TV.

TELEWIZOR LCD 26 CALE 26LD350 DVBT MPEG4 USB 2,0 (2152968262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    lub
    TV SAMSUNG LE26D450 NOWY*GW24*HDMI MPEG4*FVAT23% (2168845084) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    lub
    TELEWIZOR LCD 26 CALE 26LD320 DVBT MPEG4 PL MENU (2167179887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jaki był by najlepszy z tych trzech do konsoli? Odległość przy jakiej bd grał/oglądał TV to jakieś 1-2metry.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. bolczyk

bolczyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kochany pod konsole kupuj plazme i na taki pokój 5/5 to 42 cale będzie bomba. Na 26calach to możesz pograć w pokera na fejsie:rugby: Ja mam pokój 3/3 i mam plazme 37cali i jest w sam raz. Lcd ma niski czas reakcji matrycy i według mnie do nie których gier się nie nadaje. Śmiało bierz 42 plazme jak dobrze poszukasz to dobrą znajdziesz do 2000zetów. Polecam Panasonica i Samsunga. Nie bierz LG bo bywają awaryjne. Pozdro.

4. ciemna

ciemna Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tyle że te 42 cale nie zmieszczą się do mojego pokoju :p a na tv mam max 1000zł

5. Jazze07

Jazze07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Człuchów
  6. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    odradza ze względu na HD Ready :) najlepiej jakby był Full HD, do 22" HD Ready tak ale powyżej musi mieć Full HD :)

7. Jazze07

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Człuchów
    Wiem, ale cięzko znaleźć FULL HD do 1000zł i to 32'.

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    full HD to podstawa, najlepsza bylaby plazma ale obecnie ponizej 40 cali nie robia, za 1000 zl ciezko cos bedzie kupic, najlepiej isc do sklepu i obejrzec jak na danym tv jest wyswietlany obraz i czy nas zadowala czy nie, nie radze kupowac przez neta bez obejrzenia na zywo

9. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Ja na twoim miejscu SAMSUNG'a bym nie brał :/ Mam SAMSUNG'a i są z Nim problemy czasami. Mój znajomy ma LG'ka i się na Niego nie skarży :) Polecam Ci LG 26LD350 ( tego z pierwszego linka :D )

10. Jazze07

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Człuchów
    Może to zależy od szczęscia, mam 2 samsungi w domu i nic się z nimi nie dzieje, jeden do LED, a drugi LCD. :)

Wczytywanie...

Poleć forum