1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy wybraniu konsoli.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez daktyl88, Kwiecień 18, 2010.

1. daktyl88

daktyl88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mój pierwszy post więc chciałbym się przywitać jak i zadać pytanie. Mam problem z wybraniem konsoli. Więc proszę o pomoc. Jedna opisywana jest tak:

Konsola XBOX 360 + oryginalna gra Halo 3 + 27 najlepszych tytułów z tej platformy :p

Jest to wersja z HDMI i ce****e się bezawaryjną dzięki ulepszonemu wydajnemu chłodzeniu GPU.

Na konsoli jest założony tylko 1 profil LIVE, pozostało jeszcze 2 wolnych to oznacza, że możesz założyć swój własny profil i dostać 2 miesiąca członkostwa wersji Gold w serwisie XBOX LIVE GRATIS!!! Oczywiście żadnych banów, gry można instalować na HDD!!!

Konsola bardzo mało używana i widać to po ilości zdobytych punktów G - jest ich tylko 1400!!! (porządny grać zrobi to w 2 dni).

Konsola wygląda jak nowa, żadnych śladów użytkowania, do tego wszystko oryginalnie zapakowano widać to na zdjęciach!!!

Zestaw zawiera:
    1. Konsola
    2. Gra Hallo 3
    3. Okablowanie
    4. Headset
    5. Instrukcje dokumenty

a druga

Mam do sprzedania konsolę XBOX360 PREMIUM. Działa bez zarzutów. Stan techniczny i wizualny oceniam na Bardzo Dobry.
    Konsola jest przerobiona, a więc oprócz gier oryginalnych można na niej uruchamiać kopie zapasowe gier i programów.
    W zestawie:
    - Konsola XBOX 360 (HDD- 20 GB)
    - ORGINALNE 2pady bezprzewodowe
    - zasilacz
    - kabel Euro/chinch do telewizora PRZY KABLU JEST MAŁE WEJŚCIE HDMI WIĘC MOŻNA GRAĆ NA PLAZMIE W OBRAZIE HD
    - kabel VGA do monitora
    - instrukcja obsługi
    - pudełko
    -kabel ethernet
    -ORGINALNE SŁUCHAWKI
    -WTYCZKA MINI JACK DO PODŁĄCZENIA GŁOŚNIKÓW OD KOMPUTERA
    -GRY GRATIS(WIĘCEJ INFO POD NR GG PODANY PONIŻEJ)
    -NIGDY NIE PODŁĄCZAŁEM KONSOLI DO INTERNETU WIĘC NIE JEST ZBANOWANA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. thomasho

thomasho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a może podałbyś ceny jakieś??? to pomogę...

po drugie... ile masz kasy na Xa?

sprawdziłem te linki od Ciebie... tam gdzie jest ta konsola na kup teraz za 700 to w tej cenie jest nowiutki XBOX !!!

4. daktyl88

daktyl88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    za 700zł dostaniesz nową konsolę i to Jaspera :) zastanów się lepiej czy chcesz zjechaną czy nową :)

http://www.allegro.pl/item1003741176_xbox_360_arcade_jasper_batorego_25_sklep_krakow.html

niestety nówki z przeróbką nie wyrwiesz na allegro :) więc przeróbkę będziesz musiał zrobić gdzieś na mieście

ale wziąłbym te- http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1002705174

w przypadku tego gostka z ta aukcją - http://www.allegro.pl/item1000268518_xbox360_premium_2_pady_przerobiona_gratisy_tanio.html
    za bardzo się ceni

6. loczardo

loczardo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Poleciłbym ci tę drugą aukcję

edit by thomasho- mógłbyś się trochę wysilić i napisać laczego...

7. daktyl88

daktyl88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmmm co tu zrobić teraz z tą przeróbką...

8. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    za przeróbkę około 100zł (z reguły), chyba lepiej mieć nowego co nie? :) w sklepach dostaniesz za 660zł (Media Expert)

kup teraz nowego, a w przyszłym miesiącu dozbieraj na przeróbkę

9. daktyl88

daktyl88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A tego którego przesłałeś mi to bez dysku nie?

10. thomasho

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli chodzi Ci o tego nowego to tak, bez dysku ( bo to najtańsza wersja- Arcade ), natomiast na dysku 20GB zmieścisz tylko 2-3 gry więc nie wiem czy się opłaca brać z dyskem 20gb. Ja mam 60gb i jest OK :)

Wczytywanie...

Poleć forum