1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy zakupie Xbox ONE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szuruburek, Grudzień 3, 2015.

1. Szuruburek

Szuruburek Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Witajcie.
    Jako nowy użytkownik chciałbym się na początku przywitać :)
    A teraz do rzeczy.
    Przymierzam się do zakupu xbox one. Choć jeszcze mnie trochę PS4 kusi ale nie chcę pytać co lepsze.
    Chodzi mi o poniższe kwestie:
    1. Mam TV plazmowy HD ready, czyli 720p. Wiem że niektóre gry obsługują wyższą rozdzielczość. I teraz pytanie, czy dużo stracę nie mając tv full hd? bo od jakiegoś czasu jest jakaś mega paranoja na punkcie rozdzielczości i klatek, czy gra będzie miała gorsza grafikę na hd redy?
    2. Kinect - czy warto inwestować w kinekta? na 360 było sporo fajnych gier na to urządzenie, co myślicie o kinekcie 2.0.?
    Na razie to tyle, gdyby coś się pojawiło wrócę w dyskusji.
    będę wdzięczny za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. raven296

raven296 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice
    Postaram się odpowiedzieć na drugą część Twojegopytania dotyczącą Kinecta 2.0 , a więc gier na niego nie za wiele dla dorosłych to "Rivals" jak dla mnie dojrzałego gracza gdzie z żoną czy znajomkami w deszczowe dni możemy sobie w to pograć świetny tenis i kilka innych dysyplin, Fighter Whitnin no i może jeszcze jeśli ktoślubi z dziewczyną z żoną czy na imprezie potańczyć to Dance Central i seria Just Dance 2014/15/16 i tak naprawdę to chyba wszystko nie licze jakiś Rabbitów i tym podobnych pierdółek... ale za to w Rivals gra sie rewelacyjnie, mały lag bardzo rzadko Kinect gupi gracza, szerokie kąty ja w stosunku do Kinect 1 uważam że samo urządzenie jest zdecydowanie dokładniejsze dzięki czemu i dorośli będą mieć faktyczna frajdę z gry.
    Na ta chwilę nie warto go kupować ponieważ nie ma gier technicznie dla mnie super.
    Co do Full HD to zależy od Twoich odczuć dla nie nie ma to znaczenia:(.

4. pitzmaker

pitzmaker Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli odległość od telewizora jest odpowiednia, to nie będziesz widział kwadratów na pewno. Natomiast jeśli korzystałbyś z monitora to jakby się przyjrzeć, to różnicę da się zobaczyć. Poza tym większość gier nie działa w FHD.

5. mytherios

mytherios Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Ja też zastanawiałem się nad Kinectem, gdy kupowałem swoją konsolę, ale uznałem, że w sumie nie ma na niego gier. Szkoda, że Microsoft nieco olał to akcesorium. Moim zdaniem nie warto kupować konsoli z tym akcesorium.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja w sumie kupiłam Kinecta, bo tak bym go wzięła prędzej czy później. Ogólnie tak jak poprzednicy stwierdzam, że nie ma na niego za dużo gier, ja mam zaledwie dwie, w takie w które gram (a raczej grałam jak sprawdzałam Kinecta czy działa). Teraz to jest to nieużywane urządzenie zbierające kurz ;) Nie powiem, bo super rozwiązanie do gadania przez Skype, gdzie Kinect śledzi Twoje ruchy (obraca kamerą jak się schylasz, przesuwasz po pokoju itd). Podoba mi się także rozwiązanie z kodami QR. Większość gier jak kupisz z jakimś Season Passami itd ma w książeczce z gry kod QR, który możesz zeskanować sobie Kinectem zamiast wpisywać go ręcznie, bardzo fajnie to działa. Była to dla mnie miła niespodzianka :) Ogólnie nie sprawdzałam innych możliwości urządzenia :p

Wczytywanie...

Poleć forum