1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy zakupie xbox'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lichy1992, Sierpień 8, 2011.

1. lichy1992

lichy1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Czesc mam pytanie chce kupic Xboxa ( XBOX 360 SLIM 4 GB+PAD NOWA SKLEP menago SZCZECIN (1740380894) - Aukcje internetowe Allegro )
    tenm xbox ma 4 GB i tu moje pytanie mozna bez problemu kupic do niego 120 GB ?

albo jezeli mozecie mi polecic wersje konsoli tak do 900 zł zeby mozna bylo sobie dobrze pograc .

z gory thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. termit92

termit92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Oczywiście, że można dokupić do niego dysk. Do slimów można włożyć goły dysk(wpina sie w złącze SATA). A żeby dobrze pograć to nie ma różnicy czczy kupisz tego slima czy tego z dyskiem czy jaspera. Ale ten jest dobrym wyborem jeśli chcesz następnie dokupic dysk. Ewentualnie możesz odrazu kupić slima 250gb(z cenami odsyłam na allegro).

4. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Dysk dolozyc mozesz do tego 4-gigowego ...
    ale jezeli masz wystarczajaco duzo pieniedzy to czemu by odrazu nie kupic z dyskiem ? poszukaj sobie slimy z dyskiem 120gb i pewnie kupisz w granicach 850zl nowy (na cenach nie siedze wiec tak +/-) na kazdym xboxie pograsz tak samo "dobrze" <rotfl> ; d
    a podstawowe pytanie jakie powinienes sobie postawic to czy chcesz ja przerobic czy grac na orginalach
    jak orginaly to wez sobie slima jakiegos
    jak piraty to jakis jasper ale nie slim - ja mam arcade z dyskiem i dziala tak samo jak elite (tylko inny kolor) a za zaoszczedzone pieniadze (arcade-alite) kupisz kinecta ...
    pozdro

edit: widze ze kolega mnie uprzedzil wyzej ale mamy tkaie samo stanowisko... co do dysku to sory za blad tam wyzej bo warto kupic juz z 250 a nie 120 bo na marne 120 wejdzie marne 13-14 gier... 250 to juz inna bajka

5. lichy1992

lichy1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Okej ;D tylko że ja jestem swierzak i mam pytanie:p

1. powiedzmy ze mam xboxa 250 GB i jak sie wrzuca gry? Na dysk wlacza sie go do kompa i wgrywa sie gry i dzialaja?
    np sciagne jakas gre z ******** i bedzie dzialac?

wiem ze pytanie dla was jest banalne ale ja sie kompletnie na tym nie znam , macie moze jakis link dla osob ktore sie na tym nie znaja bo mam 19 lat i moja ostatnia konsola to PS 1 jak mialem 9 lat :p

6. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    jezeli chodzi o orginalne gry to robisz to w taki sposob :
    wkladasz plyte z gra i tam sobie juz znajdziesz odnosniki do tego by przekopiowac gre z plyty na dysk ( glownie chodzi o to by napedu nie niszczyc i o to by plyty sie nie niszczyly)
    a jezeli chodzi o piraty to tak samo - pierw nagrywasz gre na plyty a potem przerzucasz bo niby dajmy na to ze ppodepniesz dysk z x'a do kompa.. to jak to chcesz przerzucic? obrazu jakotakiego x'kloc nie zczyta przeciez.
    nie wiem.. moze jest jakis sposob - niech ktos sie wypowie bardziej ogarniety w tej dziedzinie... ale jezeli chodzi o piraty to musiszkonsole przerobic - a jezeli chodzi o slima to nie warto go przerabiac przeciez... lepiej kupic jaspera jakiegos i bezproblemowo za 30zl przerabiac a nie wyimeniac chipy po 150zl ;/
    musisz poczytac na necie przed kupnem x'a bo bez wiedzy nie warto nic kupywac

7. sylo

sylo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak chcesz przerabiać to nie kupuj slima bo za duuużo wychodzi. Kup sobie jakiegoś Arcade z poprawionym chłodzeniem. Ja kupiłem jakis tydzien temu sobie Arcade i pisalo ze poprawione chłodzenie itp. i jestem z niego zadowolony wogole sie nie grzeje a duuzo gram więc co sie bedziesz pakował w slimki.. a nawet jak by trzeba bylo przerobić to przeróbka takiego arcade by ci wyszła 50 zł i byś mial wszystko z banii. Gierki z Torrentów bys sobie sciagał wszystko by ci smigalo i wg. mnie zdecydowanie stykna by ci dysk 20 już bo na co ci większy? Zainsatlujesz z 3 gry przejdziesz usuniesz jakas i dalej sobie poinstalujesz.

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Oryginalnie nie ma slimów z dyskiem 120gb , 4gb i 250gb inne można tylko dołożyć z tzw. FATA , kupuj tego slima ale 250gb masz wtedy oryginalny dysk , WD też są dobre ale różnica między 4gb a 250gb jest nie wielka , i jest kilka atutów bo w 250gb jest Head set i błyszcząca obudowa może się szybko rysuje ale jak wygląda , spokojnie kupisz slim 250g za 850-900zł polecam taki zestaw za 1050 w Euro rtv agd jest slim 250gb + 3 gry Forza 3 , alan weake i jeszcze jakaś dobry zestaw za tą kase

Wczytywanie...

Poleć forum