1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy zakupie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michal3454, Styczeń 25, 2011.

1. michal3454

michal3454 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem totalnym świeżakiem w kwestii xboxów i chciałem się zwrócić do was o pomoc przed zakupem.
    Jedyny mój kontakt z xboxem to kilka godzin gry u kolegów. Na ten cel mam koło 600zł, rozglądam się za falconami z dyskiem 60gb, ale moje pytanie brzmi:
    -na co zwracać uwagę przy zakupie?
    -czy kupywać jakiś konkretny model pod przeróbkę?
    Nie ogarniam wogóle kwestii przerabiania xboxów, wiem że są jakieś LT, xtreme, jtag ale niewiem co to. Słyszałem że jtag niesie duże możliwości i chciałem prosić o objaśnienie mi tej kwestii, co daje jakie możliwości co lepsze itp.
    Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBUC

XBUC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Faktycznie najlepiej to Konsolka pod Jtag (Ta Przeróbka, to poprostu Największa porażka Microsoftu w walce z Piractwem), ale konsola musi mieć datę Produkcji najpóźniej Do 15 czerwca 2009r i Wersja DashBoard'u Nie wyższa niż 7371. Jeżeli natomiast Interesuje cię zwykła przeróbka napędu (LT+) to dobry będzie każdy Xbox 360, poza wersjami SLIM (tymi nowymi mniejszymi Xboxami). Zwróć Uwagę na datę produkcji Konsoli. Jeżeli chcesz, aby pożyła jakiś czas musisz koniecznie kupić konsolę z płytą główną JASPER (Wszystkie wyprodukowane od początku 2009 Roku). Radze ci też kupić Xboxa z dyskiem twardym, bądź dokupić dysk, ponieważ wtedy będziesz mógł instalować na nim gry, dzięki czemu będą szybciej działać i xbox będzie dużo ciszej Pracował.

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    zwroc uwage na plombe gwarancyjna pod przednim panelem,lepiej kupic nieprzerobiona konsole bo wtedy wiesz ze nikt w niej nie grzebal brudnymi lapami,sprawdz rowniez zatrzaski z tylu obudowy czy nie sa poharatane,bo sa cwaniaki ktorzy nakleja nowa plombe...ale po zatrzaskach widac wszystko.zwroc rowniez uwage na ogolny stan konsoli,jezeli jest porysowana czy brudna to wiedz ze nikt sie nia specjalnie nie przejmowal i nie dbal o nia...po padzie zobaczysz jak intensywnie konsola byla uzywana.jezeli na lewym analogu sa jeszcze charakterystyczne 4kreseczki to smialo mozna brac,a jezeli nie ma i na lewym i na prawym to znaczy ze swoje juz przezyla...pozdro

5. michal3454

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, chciałem zapytać jeszcze jakie możliwości niesie jtag, bo czytałem że może być dowolny dysk wsadzony zamiast oryginalnego i że na ten dysk można gry wrzucać i odpalać normalnie bez żadnych płyt, ale nie wiem czy to prawda.
    Jeszcze chciałem wiedzieć czy falcony też są awaryjne? Bo łatwiej o falcona niż jaspera.
    I skoro powinna być nie przerobiona to czy jestem w stanie sam zrobić jtag'a?
    I jeszcze, załóżmy że mam jtag'a i łączę się z xbox live i gram przez neta ale w orginała, mogę dostać bana za samą przeróbkę?

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Jtag ma w M$ taryfe specjalna, tzn. ban w kilka godzin.
    Jak masz dasha wyzszego niz 7371 to zapomnij o jtagu.
    Co daje jtag ? Dowolny dysk, mozliwosc odpalenia DLC i gier arcade, do grania nie potrzebujesz plyt, nawet nie musisz ich wypalac, tylko od razu na dysk.

7. michal3454

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki, jeszcze została kwestia falcon a jasper, i czy jestem w stanie zrobić jtaga, ew. przekierowanie do jakiegoś tutoriala.
    I czy jest jakaś inna przeróbka która umożliwia odpalenie każdej gry(tych najnowszych) i nie grozi banem za samo jej posiadanie?

Wczytywanie...

Poleć forum