1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pomoc przy zakupie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lichy1992, Sierpień 8, 2011.

1. lichy1992

lichy1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Czesc mam kilka pytan na temat xboxa , chce kupic sobie ale nie wiem jaka wersje czym to się różni :

1. Czy różnią się wersje xboxa ( którą polecacie )
    2. Na czym polega wgrywanie gier na dysk ( np bedzie miec dysk 250 GB to moge go wpiąć do kompa i wgrać różne gry na xboxa ?
    3. Mam do wydania 800 - 900 zł cos za to kupie ?

Wiem ze dla was pytania sa banalne ale ja mam 19 lat i moja ostatnia konsola to ps1 jak mialem 9 Lat :p
    Prosze o fachowa pomoc ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
  4. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    ARCADE/PREMIUM/ElITE niczym się nie różnią prócz dodatków, płyt głównych oraz chłodzenia najlepsze są Arcade oraz ELITE na Jasperze.
    Slim - Mniejsza, cichsza i energooszczędna wersja xboxa :) RROD niespotykany.
    Jeżeli masz dysk to wgrywasz tam grę ale i tak potrzebna jest płyta do rozruchu gry ;) Save i dema też idą na dysk.

Za 900zł kupisz spokojnie Xboxa 360 SLim 4gb a nawet i 250 sie znajdzie.

5. skwierczyq

skwierczyq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Głównie zmieniony wygląd. Zależy czy masz zamiar kupić w sklepie czy używaną. W sklepowych różni się też to co zostaje dodane do konsoli. Koniecznie kup z płytą główną Jasper
    2. Wydaje mi się, że nie polega to na tej zasadzie. Do komputera możesz podpiąć konsolę i zgrywać mp3, filmy, motywy itp. ale chyba nie można zgrywać gier (trzeba zainstalować z płyty)
    3. Ja za 700zł wyciągnąłem Elite Jasper 120GB z pełnym wyposażeniem, więc ty nie będziesz miał problemu, chyba że chcesz Slima

6. lichy1992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
  7. President

President Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
  8. fifian

fifian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  9. lichy1992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Chociaż trochę tanio ? - może z nim byc cos nie tak ze taki tani ?

10. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przede wszystkim patrz na komentarze zanim coś kupisz. Ma tam kilka negatywów, ale głównie chodzi o wolne dostarczanie przesyłek. Sprzedawca udziela 15 dni gwarancji. Więc zawsze możesz odesłać. Poza tym masz prawo odesłać przesyłkę w przeciągu tygodnia bez podania przyczyny i poprosić o zwrot pieniędzy. Prawo jest za tobą, a mi się wydaje że to po prostu niska cena a nie oszustwo ;)

11. lichy1992

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Mi się też tak zdaje no cóż ten kupie wielkie dziki za pomoc :p

12. damix927

damix927 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego tu masz linko do aukcji wszystko sprzedaje jedna osoba daje 3 miechy gwarancji odrazu przerobione konsole na LT+ 1.9
    KONSOLA XBOX 360 ELITE 120GB UFOGAMES SZCZECIN (1744265610) - Aukcje internetowe Allegro
    KONSOLA XBOX 360 ELITE 250GB MODERN UFOGAMES SZCZ (1743550264) - Aukcje internetowe Allegro
    KONSOLA XBOX 360 SLIM 250GB UFOGAMES SZCZECIN (1744266534) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum